Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, most akkor...

Ellenzékiek, most akkor melyik retorika az igaz? Egy ország agyát mossa az m1 vagy senki nem nézi?

Figyelt kérdés
Váltogatva érveltek egyikkel meg másikkal, aszerint, hogy éppen mikor melyik jön jobban érvként. De jó lenne eldönteni, mert a kettő nem megy egyszerre. Vagy ez ilyen duplagondol? Egyidejűleg két, egymásnak ellentmondó dolog, s mindkettőt elfogadjátok?

2023. jún. 27. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Úgy mossa át agyakat, hogy senki nem nézi :D

Mit nem értesz ezen?! :D

2023. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én sose mondtam, hogy senki sem nézi. Biztos van aki ezt mondta, de arra nem gondolsz, hogy nem ugyanaz az ember tette a két kijelentést? Nem minden ellenzéki gondolkodik egyformán. Szerintem egyébként fiatalok nem nagyon nézik, de az idősebbek közül sokan igen.
2023. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hypno ***** válasza:
64%

Mi van kérdező?

Te is bizonytalan vagy? Kétségeid vannak, hogy jól tetted-e hogy az orbánistákra szavaztál? Pozitív megerősítésre van szükséged, mint a többi aranykalászos fészbúk-harcosnak?


Jól tetted. Az a jutalmad, ami az ellenzéki szavazók büntetése.

2023. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez a retorika úgy helyes,hogy az m1 agymosási szándékkal működik,de szerencsére nem sokan nézik.
2023. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Várj, megkérdezem a Gyurcsánál a pártközpontban a választ!
2023. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%

5

Vagyok mert ez beugratós lesz nekem

2023. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hypno ***** válasza:
0%

#5


Az nem az a párt, hanem ez.


[link]


Sajnos a legtöbb helyről lepucolták ennek az őszinte embernek a felszólalását...pedig máris klasszikus.

2023. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ez egy nagyon jo kérdés! Nekem is feltünt már és felháboritonak tartom. Miért nem ugyanazt mondja minden ellenzékinek gondolt választopolgár: OV! Takarodj!!!
2023. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

Hypno - tizálni TILOS!!!

🤣🖕

2023. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!