Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk is úgy kellene fellépni...

Nálunk is úgy kellene fellépni a Pride ellen, mint Isztambulban?

Figyelt kérdés

[link]


Konkrétan erre az elvre gondolok: "Törökországban a homoszexualitás nem számít bűncselekménynek, de tiltják a hagyományos nemi szerepekkel szembemenő életmód népszerűsítését."



2023. jún. 27. 16:56
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#10 ha elhagytad az országot és büszke is vagy rá, akkor meg javaslom, hogy foglalkozz azzal a környezettel, ahol élsz, és ne hazafelé okoskodj az általad minden bizonnyal lenézett mucsai népednek. Felejtsd el a nyelvet, tagadd meg a származásod, nem fogsz hiányozni itthon az anyukádon meg az öcséden kívül senkinek.
2023. jún. 28. 13:53
 12/33 anonim ***** válasza:
87%
#11 az nem merült fel az okos fejedben, hogy attól, hogy a vezetést és a politikát gyűlölöm otthon, az országot nem? És remélem, hogy eljön majd az az idő, amikor nem a középkori parasztgondolkodás lesz az érdem, és egy normális országba téhetek haza? Nem utálom az országot, ahogy a legtöbb kiköltöző sem. Az irányt utálom, amerre kényszerítik az országot. És mégegyszer. Szabad gyülekezési joga minden állampolgárnak van. Ezt a jogot szexuális irányultság alapján elvenni alkotmányellenes még Magyarországon is. Ja és nem annyira demokratikus sem.
2023. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

#12 akkor fogalmazd meg, hogy számodra mit jelent az ország fogalma. A veled egyetértőket jelenti? Mert én nem értek veled egyet, mire már küldenél Isztambulba, tehát nyilván nem tartasz az ország részének.

Én jelen pillanatban sokkal inkább vagyok magyar, mint te, ugyanis ide adózom, ezt az országot építem, és nem egy idegen államban, idegen népet gyarapítok. Szóval jobb lenne, ha az arcodból visszavennél és nem engem küldözgetnél máshova, amikor te vagy az, aki pusztán azért elhúztál, mert nem tetszik az aktuális vezetés. Majd ha te is beteszel a közösbe, lehet nagyobb a pofád.

2023. jún. 28. 14:06
 14/33 anonim ***** válasza:
83%
#13 különítsd el az államot és az országot. Én az országhoz tartozom, az államból nem kérek. Nem az zavar, ha más máshogy gondolkodik. Hanem hogy emberek jogait korlátozzák a másság miatt. ez rendkívül primitív gondolkodás. Valóban nem magyarországon dolgozom és adózom, de volt amikor igen. Én meghoztam egy döntést, ezzel együtt ugyanúgy állampolgár vagyok mint te. ugyhogy ha valakinek le kell szállnia a magas lóról, az inkább az, aki a jogállamiságot képenröhögve további jogokat akar elvenni emberektől.
2023. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

#14 nem tartozol az országhoz, mert jelen pillanatban nem építed. A néphez tartozol, amennyiben nem iratkozol ki belőle, mondván neked csak az a magyar, aki veled hasonló módon vélekedik a világ dolgairól.


Márai írt arról, hogy a hazaszeretetet sokan összekeverik az államszeretettel. Te is ebben a hibában vagy. Nem a hazádat szereted, hanem az aktuális rendszert, ami ha jó hozzád, akkor nagyon nagy magyar vagy, ha pedig nem, akkor itthon mindenki hülye és te már nem is akarsz ide tartozni. Az állampolgárság egy papír, ettől te még semmit nem teszel jelenleg a népedért. Gondolom a puszta létezésedet te sem gondolod teljesítménynek.

Ezeket rakd rendben a fejedben, lelkedben. Mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok kormánypárti.

2023. jún. 28. 15:27
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
#15 te kevered itt a dolgokat. Az, ha egy kormányt, és államot építessz, ami aktívan rombolja az országot, nem hazaszeretet.
2023. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
4%

16#


Az LMBT egy észak-amerikai importideológia, amit ráerőszakoltak az országra.

Semmi keresnivalója itt, teljesen mesterséges a jelenléte és idegen az országtól.

2023. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%
#17 emberek elfogadása az indokolatlan gyűlölködéssel szemben nem nemzeti ideológia kérdése, hanem tisztességes emberiesség kérdése.
2023. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

18#


Más az elfogadás és az olyan törvények, amelyek tiltják,hogy mondjuk kirúgjanak valakit, mert homo és más az extra jogok követelése, mint a házasság és a hasonlók.

2023. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
#18 azt viszont, hogy mi számít gyűlölködésnek már te akarod meghatározni. Itt rejlik mindig a szómágia.
2023. jún. 28. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!