Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg az ügynökakták...

Orbán tényleg az ügynökakták nyilvánosságra hozásától fél?

Figyelt kérdés
2008-ban Orbánnak és Putyinnak volt egy nemhivatalos találkozója. Orbán akkor hirtelen oroszpárti lett. Puzsér szerint azért, mert a Kremlnek vannak másolatai az ügynökaktákról, és Putyin megfenyegette Orbánt, hogy nyilvánosságra hozza őket. Tudom, hogy Orbáné nyilvános, de hogy valódi-e, az más kérdés. Lehet ebben valami?

2023. jún. 28. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
2012ben inkabb, 2008ban meg boven gonosz Putyinozott. Am csomo mas dologgal is zsarolhato, siman lopnak szerintem az orosz gazszerzodesekbol is, ezzel is sakban tarthato, illetve az sem kizart h szipmlan csak felnez mint ra mint diktator peldakep.
2023. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is ezen filózom, már egy ideje, lehet, hogy ő is egy Lech Walessa, lehet, hogy lefizette, akármi lehetség, de, őszintén, ebben az országban, mi az ami megingatná a hatalmát, ha a mostani helyzetben, még csak meg sem remeg?


Nincs az az államcsőd, vagy ügynökakta, ami ezt az embert eltarkaritja innen, max a halál.

2023. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mit számítana ebben az országban?

Ha viktorkáról kiderülne,hogy ő maga az antikrisztus az se számítana ebben az országban

2023. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom attól fél e, de engem mondjuk sosem érdekelt ki volt ügynök és ki nem. Nekem inkább az unió ellenessége nem tetszik mint az esetleges ügynökmúltja.
2023. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Putyintól mint felette álló hatalomtól fél, de közben imádja is, és fel is néz rá. Olyan ez, mint egy toxikus párkapcsolat.
2023. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha lenne ilyen akta, akkor 2002-2010.közötti MSZP-s kormány már kihasználta volna ezt és nyilvánosságra hozza. Vagy már a Horn kormány is megtehette volna. Ja ők nem tudtak ilyen aktáról de a Putyin igen?
2023. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha lenne ilyen akta, akkor 2002-2010.közötti MSZP-s kormány már kihasználta volna ezt és nyilvánosságra hozza. Vagy már a Horn kormány is megtehette volna. Ja ők nem tudtak ilyen aktáról de a Putyin igen?"


Nem az hogy nem tudtak róla, hanem nem állt érdekükben. Ezeknek a nyilvánosságra hozásával saját magukat is bele keverték volna. Nincs olyan nagy ellentét a volt szocik meg a Fidesz között

máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!