Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberi tulajdonság vajon vagy...

Árokpart kérdése:

Emberi tulajdonság vajon vagy magyar tulajdonság, hogy mindig pont azt szeretjük ami éppen egy adott időben politikai értelemben az adott vezetés számára nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Több példával is nézzük meg. Ugye itt van pl. ez a vármegye rendszer. Mikor kistérség volt az sem tetszett szinte senkinek, mert ugye azt mondták az emberek ,hogy mutyik meg az ország gyarmatosításának a folyamata. Most vármegye rendszer van most meg azt mondják, hogy nem modern, visszavisz a középkorba meg uram-bátyám rendszert épít. Volt egy olyan sulistársam aki 2005-ben nagy Kendermag Egyesület rajongó volt részt vett az akkori füves cigis elszívásos polgári engedetlenségben, 2008-ban meg a Hatvannégy Vármegye tüntetésein az első sorban ment nagy árpádsávos zászlók alatt. Illetve a múlt héten voltam Ismerős Arcok koncerten kint voltak a Szkíta bolthálózat árusai zászlókkal, mindenféle nemzeti szimbólumokkal, de úgy képzeljézek el, hogy senki sem vett tőlük semmit csak néztek, hogy mit történik itt. A koncert alatt semmi érzelmi fellángolás senkitől egyetlen-egy zászló sem lengett, a koncert végén a Nélküled című dalukat is olyan kelletlenül énekelte a közönség. Bezzeg 2010 előtt az emberek még sokszor ha ételre nem is futotta, de záészlókat, nemzeti pólókat vettek, a nemzeti együttesek koncertein rengetegen tomboltak stb. Éjjel nemzeti szimbólumokat ragasztottak fel villanyoszlopokra akkoriban titokban és sorolhatnám. Most meg van olyan is aki 2008-ban 64 Vármegyés volt, most meg diktatúrának tartja a vármegyerendszert és a Momentumot lájkolja szintem mindig. Mi vagyunk vajon csak ilyenek vagy igazából ez emberi tulajdonság?
2023. jún. 30. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
szerintem túl sokat mosod az agyad és azért
2023. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak mi vagyunk ilyenek, egyik nép sem veszi jó néven ha a vezetőik elszarják baromságokra a pénzt.
2023. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Neked, és a hozzád hasonlóknak soha semmi nem jó. Vanak ezek az örök lázadók meg elégedetlenkedők. De azért nem mindenki ilyen - szerencsére.
2023. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkabb annak tudhato be, hogy altalaban a tiltakozok hangjanak szoktak szarnyat adni a mediaban, igy ezt hallod mindenhonnan adott idoszakban, es ezert tunik ugy, mintha mindenki tiltakozna. A hangos tiltakozo kisebbseget hallod-latod, nem a csendes tobbseget. Megerositesi torzitas.
2023. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!