Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy külföldi állampolgár...

Ha egy külföldi állampolgár lennél és megkérdeznének Magyarország helyzetéről, akkor mit válaszolnál?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt nézve hogy nálunk kiemelkedően magas az infláció a többi országhoz képest. Vagy hogy a miniszterelnök békéről papol Putyin seggéből kiabálva, miközben 13 éve háborúzik Brüsszellel.

2023. júl. 1. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Valamit nagyon rosszul csinál a magyar kormány
Szegény magyar kormány, nehéz helyzetbe került gurcsán teljesen tönkrevágta az országukat
Szerencsétlen magyar népet teljesen hülyére tudja venni a saját kormánya
Más, kifejtem
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Azt válaszolnám, hogy jelenleg Magyarországon a legnagyobb a jólét és az én országom kormánya valamit szarul csinál, azért nem élünk úgy mint a magyarok.
2023. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

Hogy kitűnő. Az elmúlt 3 évben is folyamatosan nőttek a reálbérek a nehéz nemzetközi helyzet ellenére. Az infláció önmagában semmit nem jelent, és jövőre már elég alacsony is lesz.


Brüsszel meg sokkal gázabb, mint a magyar kormány, harcolnunk is kell a hülyeségeik ellen.

2023. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Pusztulat az egész, nyomortanya.
2023. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Bukarest nagyon szép főváros! Olcsó a fogorvosi ellátás! Csóró magyaroknál kétheti béremből igazi álomnyaralást tudok lebonyolítani!
2023. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Szedjétek már inkább össze magatokat, mert 13 év gondolkodás után az kevés lesz kormányprogramnak, hogy O1G.

Ja, én még soha nem szavaztam a Fideszre, csak hogy tiszta legyen.

2023. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Hungary?

No i'm not hungry thank you.

2023. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondanám itt diktatura van csak fentartanak egy látszat elenzéket mert kel az eu-pénz.Olyan mint oroszország csak eu meg nato tag.
2023. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont nem foglalkoznék a témával, az országgal, esetleg azt böfögném vissza amit a libtard-kartácsok rágtak a számba.
2023. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy kb. senki le se szar minket sőt kezdem azt hinni, hogy a nagy harc Brüsszellel is csak kamu, mert a kormánypárti meg az ellenzéki média is kiemeli, hogy mi nem kapunk pénzt, mert mi nem úgy gondolkozunk mint a többség, aztán érdekes módon 5 olyan ország van akik még semmit se kaptak és a többiek is csak töredékét a helyreállítási alapnak. Sőt ha nem csal az emlékezetem 2013-ban vagy mikor volt az előző ciklus akkor is egy évig szinte semmi se jött, 2007-ben meg a szocik nem bírtak időben lehívni pénzeket, mondjuk nekik 2010-ig se sikerült sokat.


Szóval röviden ne reménykedj, még a magyarok nagy részét se érdekli, hogy mi van itt nálunk a politikában, mert nem megy el szavazni, nyugaton/keleten meg még nagyobb arányban tesznek ránk magasról, bármit is csinálunk.

2023. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!