Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon, ha Magyarországon...

Vajon, ha Magyarországon odamennék 40 év feletti emberekhez az utcán és egy Európa-vaktérképpel megkérdezném tőlük, hogy melyik Hollandia, Spanyolország és Svédország, akkor milyen arányban tudnák?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Olyan arányban ahogy én is tudom, hogy lejárató propagandát csinálna belőle valami barom egy ország ellen.
2018. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha vegyesen válogatnál, nem azokhoz mennék ki, akikről látszik, hogy szerencsétlenek, akkor vegyes lenne az eredmény is.

De ugye az hasonló kis riportokban, látszik, hogy direkt a bénábbakhoz mennek oda.

És miért 40 feletti? Gondolod, hogy az életkor a legmeghatározóbb szempont? Szerintem minden korcsoportban ugyanúgy vannak tájékozottabbak és butuskák is.

2018. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak minimális eltérés lenne.

Pl Spanyolország egyértelmü. Hollandiat már lehet, hogy telejsen vaktérképen kicsit északra vagy kicsit délre raknák be. Svédországot sem lehet letéveszteni.


De szerintem ilyen esetben nem az a lényeg hogy egy aprócska ország mint Hollandiát pontosan mm-re megmutassák, hanem , hogy tudja hogy az valahol ott nyugaton van telejsen a tengerparton.

2018. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Már akkor csinálnád végig a tizen-huszon-harmincasokkal és lepődnél meg! 40+/F
2018. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes ötlet:) 60 éves vagyok. Hollandiában, úgy hússzor jártam. Spanyolországban úgy tizenötször. Svédországban csak háromszor, de elém tennének egy vaktérképet, valószinű mellé lőnék mindnél:))
2018. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Kedves utolsó ez nem zavarná őket mert elkönyvelnének és a lejáratás része lennél. Sajnos a médiában nagyra nőtt ovisok is vannak nagyon alacsony értelmi szintet képviselve.
2018. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem sokan tudnák szerintem. De ahogy az alábbi kis teszt mutatja, fiatalok között is vannak IQ betyárok.


https://www.youtube.com/watch?v=vbbSE_AMBGo&feature=share

2018. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Tudod te mennyit néztem sóvárogva annak idején a térképet?

A fél osztály disszidált szerte a világba, a rendszerváltás után találkoztam párral, egészen egzotikus helyeket is bejártak.

Mondjuk én csak Európában voltam pár helyen azóta, szerintem ezeket mindenki tudná, amit írtál, de mondjuk San Marinót már kevesebben, vagy Liechtensteint, Andorrát..

Ami igaz, az igaz, Afrikát magam sem biztos, hogy kenem, vágom, vagy némelyik Ázsiai régiót, jobban tudom a huszadik század elejei állapotokat, mert a történelem a hobbim, azóta egy csomó új ország, állam született, mások megszűntek.

Ne gondold különben, hogy az amerikaiak többsége nem keverné össze Budapestet Bukaresttel, nekik olyan érdektelen helyek ezek, mint nekünk mondjuk Suriname, vagy Saint Lucia Amerikában, esetleg Afrikában Burundi, Gabon, vagy Eritrea, Ázsiában Mianmar, vagy Bahrein.

Hollandia, Spanyolország és Svédország?

Ezt már a nyolcévesek is pontosan tudják, ha nem idióták.

2018. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A 40 fölöttiek többsége kamionozik, mert kevésnek van olyan végzettsége amivel otthon jól keresne, szal nagyon minimális százalékban találnál tévedést. Legalábbis a fiatalabb korosztályokhoz képest minimális.
2018. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel a 40 év fölöttiek még (relatív) normális oktatást kaptak, esélyes, hogy sokkal jobban teljesítenének ilyen földrajzi kérdésben, mint a 20-as korosztály, vagy az alatt. Ami egyébként nagyon szomorú.
2018. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!