Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP jövőre elérheti az 5%-os...

MZP jövőre elérheti az 5%-os küszöböt az EU-s választásokon?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Necces, mert nagyon szét van aprózódva az ellenzék.
2023. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
68%
Reméljük.
2023. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Remélem!
2023. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

MZP nem éri el és egyszerre veszítheti el a polgármesteri tisztségét is.


Egy önfejű konok ember aki maximum meghallgat de akkor is azt csinálja amit kigondolt és végigviszi, majd azt mondja, hogy más se ért volna el jobb eredményt. Nem fogta fel, hogy ő nem megváltó, ő semmilyen szakember. Ő csak képviselhet majd miniszterelnökként minden magyar embert.


Félreértés ne essék még erre a pár alacsony értékelésű félnótásra akik itt mindent összehordanak is előbb bíznám az országot mint orbánra, de MZP bukni fog mint politikus.


Be kellett volna ülnie a parlamentbe ha pártalapításon gondolkodott. Nem erőszakoskodnia kellett volna hogy Karácsony mondjon le, az is milyen demokrácia, ahol ők megegyeznek, hogy ne egy harmadik legyen.


Sem Dobrev sem Karácsony nem húzta volna le az ellenzéket így, mint MZP.

2023. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Most néztem rá MZP youtube oldalára, én úgy emlékszem 44ezer és néhány100 feliratkozója volt, most meg 42ezer.

Jól emlékszem és tényleg csökkent???

2023. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

remélem megint elindul és beül a helyére a gyurcsányné meg 5 barátja

kb ennyi helye lesz a baloldalnak

2023. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem tavaly ott a színpadon átértékelte a dolgokat.

Abban a pillanatban őszintén sajnáltam mint embert, hogy a sok szarházi, akit szövetségesének hitt magárahagyta.

Ha egy csepp esze van, mégegyszer nem követi el azt a hibát , hogy ezekben a félkegyelműekben megbízik.

2023. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

egyébként ő ragaszkodott hozzá, hogy egyedül álljon fel a színpadra, szóval még ez is egy hamis dolog volt


de a kedvencem a háttérben a szakállas csávó volt, aki közben taperolta az MZP egyik lányát

2023. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon örülnék, mert az EP-ben senki nem képviseli a kommunistákat és a fasisztákat. Szerintem ők is megérdemelnék.
2023. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
MZP a fasisztákat és kommunistákat külön-külön személyiségével képviseli
2023. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!