Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali pártok még mindig...

Baloldali pártok még mindig beakarják telepíteni az afrikai migránsokat Magyarországra?

Figyelt kérdés

Nem veszik észre, hogy ez még az ELLENZÉKIEKNEK SEM KELL? Visszataszító, mindenki elutasítja ezt a hülyeséget. Ilyen magyarellenes tervekkel tuti nem nyernek választást soha. Ez a fajta multikulti rossz, megbukott (láthatjuk a franciáknál). Az EU-t is balosok vezetik. Hazaárulók ezek? Kényszeríteni akarják a tagokat migránsgettók létrehozására.


Van olyan multikulti ami működik, nincs velük nagy baj: pl kínaiak nem sok vizet zavarnak. De az afrikai barbár néppel nem jó együtt élni.


2023. júl. 3. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%

Az akksi gyár tesz egyébként különbséget, mikor a rákot osztja ki?

Szerintem úgyis mindenki meghal 10 éven belül valamilyen betegségben.

2023. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb filippínó keresztény, bár vannak köztük muszlimok is, mert a Fülöp-Szigetek egykor döntően muszlim vallású volt.

De tényleg kicsit barbárok egyébként, Zalaegerszegen pl. kifogták a Gébárti-tóból a kacsákat, agyonütötték és hazavitték őket (a fagyasztóládáikban meg is találták az állatokat).

2023. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

"A legtöbb filippínó keresztény"


Afrikában is vannak keresztények. Sőt gyerekrabló keresztény miliciák is.

Őket biztos szívesen hoznák ide a horogkeresztény fideszesek. Még a bubukat nyilvánosan halálra lincselni is segítenének.

2023. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
A fideszes vendégmunkások leverik a fizetéseket. Üllőn is kirugdosták a magyarokat, és olcsóbban ázsiaikat alkalmaznak helyettük.
2023. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
12, az akksi gyár liberális, tök mindegy, hogy milyen vallású vagy, igyis-úgyis beledöglesz a szennyeződésbe!
2023. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Szerintem az 5-ös leírta az igazságot, kár hogy lepontozzátok. Én mindenkinek zöld pipát adtam, még ha nem teljesen értettem vele egyet akkor is.


9# Filippínók keresztények. Vicces a kommented amúgy, de egyben szomorú is. Muszlimok valóban nem kellenek ide.

2023. júl. 3. 10:58
 17/21 anonim ***** válasza:
Be
2023. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

16.

Am volt 1 feledhetetlen szitu a cégnèl.

Az indonézek csak fiúk férfiak nulla nő.

De jött velük egy indonéz fordító csaj is.

Ő csak 2 hetet volt a cégnél.


És van 1 nagy étkező, ebédeltem.

És ez az indonèz csaj hangosan vinnyogva az asztalra borult és hisztis hangon üvöltve sírt, közben beszélt meg allah akbarozott.

Én néztem hogy mi a fa sz?

Gondoltam hogy odamagyek, hogy minden rendben van e...de körbenéztem és láttam hogy röhögnek az uki csajok rajta, meg sunyiban veszik telóval...így gondoltam akk inkább várok.


Aztán jött egy vezető aki odament hozzá hogy mi van?

Erre a csaj felrakta a kezét, ránézett a könnyek nélküli szemével és felszólította hogy hagyja békén.


Utólag derült ki, hogy ezeknél nő nem léphet be a kialakított imaszobába csak ffi, ezért ő úgy gondolta hogy letudja a kötelező imàt az étkezőben.



Aztán pár uki csaj beszélt vele hogy még egy ilyen és a hajánál fogva fogják kirángatni.

Úgyhogy többet nem csinálta meg ki is lèpett.

2023. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%

#6 "De azért ti is látjátok a különbséget, hogy ők dolgozni jönnek, és nem élősködni."

Hát sok mindent láthatsz, de ezt bizonyosan nem.

Közel 8 éve van vita az illegális migrációról, azóta alapvetően megváltozott Európa közbiztonsága, társadalmi összetétele, a látképe is, de az megmaradt, hogy számukra az illegális migránsok egyformák a legális munkavállalásra beérkezőkkel. Itt is pont ezt olvashatod ki a szavaikból, hog számukra azonos egy maximum 2 évre munkát itt vállaló legálisan beérkező vendégmunkás azzal, akik a zöldhatáron jöttek be Európába, semmiféle legális tartózkodási lehetőségük nincsen és se beilleszkedni, nyelvet tanulni nem akarnak, se dolgozni, csak hogy tartsák el őket, de jól.

2023. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Kétlem, hogy azokon az afrikaiakon kívül, akik önszántukból ideköltöztek több is hajlandó lenne letelepedni hazánkban. Így nem nagyon érdemes erről beszélni.
2023. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!