Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövő hét végén rendezendő...

A jövő hét végén rendezendő Pride-on a pedofilok jogaiért is fognak vonulni?

Figyelt kérdés
Egyik fórumon azt hallottam, hogy a pedofília elfogadtatásáért is lesz vonulás, a másikon azt, hogy azért arra nem lesz érzékenyítés. Mi az igazság?

2023. júl. 7. 08:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%
Én életemben nem láttam még olyat hogy bárki a pedofília elfogadásáért vonulna/tüntizne.
2023. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%

"Én életemben nem láttam még olyat hogy bárki a pedofília elfogadásáért vonulna/tüntizne."


Így van, csak a kormányunk szépen, finoman elmaszatolta a határokat a melegek, mindenféle transzok és a pedofilok között.

2023. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
A kormámyunk támogatja erőteljesen a pedofíliát azokkal az egyházakkal, amelyeket támogat. Valószínűleg egy átlag magyarországi keresztény pap több ministráns fiút bámult meg, mint ahány oldalas a Biblia.
2023. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
18%

"A kormámyunk támogatja erőteljesen a pedofíliát azokkal az egyházakkal, amelyeket támogat."


Na azért ezzel óvatosan.


[link]

[link]

2023. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%

14-es


Ohhhh köszi, tök jó ez az oldal, amit linkeltél. :)

2023. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
13%

"tök jó ez az oldal, amit linkeltél."


Imádom én is. :)

2023. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
85%
#14 az miért lenne érvelési hiba, hogy bizonyítottan egy csomó pedofil pap van, ami ellen nem lépnek fel kellő erővel, ellenben támogatják a szervezetet, ami nem lép fel ez ellen, miközben szélesvállal megy a "gyerekvédelem"?
2023. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

#14


Nyugodtan linkelhetsz olyan érvelési hibás oldalakat, amelyeknek semmi közük ahhoz, amit írtam. Amiket leírtam, azok sajnos tények, még akkor is, ha a birkamentalitású narancshívők előszeretettel bégetnek mindenre, amit a vadhajtások és az m1 mond.

2023. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
30%

De bizony, ez érvelési hiba, és nagyon is van köze ahhoz, amit leírtál. Birkázhatsz, meg m1-ezhetsz, de annak meg annka nincs köze, amit én írtam.


Mondok hasonlót: a kormány támogatja a futballt. A futball világában gyakori eset, hogy fiatalok meghalnak szívrohamban a pályán. Akkor a kormány támogatja a fiatalkori halálozást a futballpályán.


Értem amúgy mit akarsz mondani, de ez akkor is hibás érvelés.


Én inkább azzal szoktam támadni a kormányt, hogy a annyira védig a gyerekeket, akkor miért a meleg tartalmat tették 18-as karikára, miért nem a szexuális beleegyezés korhatárát emelték meg. Az legalább tényleg törvénytelenné tenné a bite zsolt jellegű csávókat.

2023. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Van meg kérdés, hogy mennyire pedo párti a fidesz?

2023. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!