Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövő hét végén rendezendő...

A jövő hét végén rendezendő Pride-on a pedofilok jogaiért is fognak vonulni?

Figyelt kérdés
Egyik fórumon azt hallottam, hogy a pedofília elfogadtatásáért is lesz vonulás, a másikon azt, hogy azért arra nem lesz érzékenyítés. Mi az igazság?

2023. júl. 7. 08:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
86%

A Fidesz hozta be a 12 éves beleegyezési korhatárt.


Ők a pedofilok.

2023. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
11%

Eddig is azért tüntettek.


Ahelyett, hogy szépen kussban mennének a templomba, ahol érték van.

2023. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
88%
#22 érték ott van, ahol gondolkodnak. nem ott ahol hisznek a hülységben, és a hangban...
2023. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
4%

23. Elég nehéz nem hinni a hangban, hacsak nem vagy süket.


Annál nagyobb hülyeséget még nem hallottam, mint hogy a férfi nő legyen, és fordítva.


Férfi férfias, nő nőies. Ennyi van megengedve, ez a normális.


Férfi izmos, nő nem. Férfi nézi sörrel a meccset, nő főzi a vacsorát.

2023. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
94%
#24 ha te így akarsz élni, élj így, senkit nem érdekel. De abba rohadtul semmi jogod, hogy más életébe beledumálj. HA nálunk a férjem főz, akkor ő főz, hisztizhetsz amennyit akarsz, mint egy picsogó kislány.
2023. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
4%
25. Nem picsogok, megnézem a meccset sörrel. Ez a dolga egy férfinak.
2023. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
94%
#26 mégis itt vagy és hisztizel egy olyan kérdés alatt, ami nem érint téged. Menj és idd a sörödet mint egy alkesz idióta, és hagyd békén azokat, akik nem akarnak erre a primitív szintre süllyedni.
2023. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
94%

"25. Nem picsogok, megnézem a meccset sörrel. Ez a dolga egy férfinak."


Csak egy egy igénytelen, primitív ember vagy, szerencsére azért egy férfi és egy nő nem abban merül ki, hogy ki néz egy dögunalmas sportot egy hányadék piával, vagy hogy ki főz. :)

2023. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%

Szóval nem vagyok férfi mert hidegen hagy a foci és főztem vacsorát? Sőt, a párom még izmos is.


Na jó, mondjuk sört iszok időnként, de azt is csak ritkán.

2023. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
86%

"Férfi nézi sörrel a meccset, nő főzi a vacsorát."

- Ez a tipik magyar primitív világszemlélet. Még kb 30 év (egy generációnyi idő) és végre kihaltok. Szerencsére a fiatalabb generációk már sokkal tartalmasabban élik mindennapjaikat.


Egyébként én ismerek egy pedo győri "hetero" fideszes családapát, aki fontos gazdasági kulcsember, ezért tartják a hátát. Szépen meghúzogatja otthon időnként a kislányát, meg a kisfiát, az anyuka meg halálosan meg van fenyegetve. Szerencsére konkrétabbat nem tudok róluk, mert akkor lelkifurdalásom lenne, hogy bűnpártolásban veszek részt, de azért hihetetlen, mik mennek ebben az országban.

2023. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!