Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypártiak vagy az...

A kormánypártiak vagy az ellenzékiek közt több az elhízott?

Figyelt kérdés
Első blikkre úgy gondolnám a kormányoldalon, mert az ő szavazótáborukban felülreprezentáltak a vidéki, egyszerűbb emberek, ahol ez gyakorlatilag általános. Viszont a sportkedvelő emberek is általában kormánypártiak, az ellenzékiek csak fanyalognak emiatt. Meg a mostani nyugatról importált testpozitív ideológiában is azt nyomják milyen jó, ha kövér vagy, az a szép. A baloldalon meg nagyon fogékonyak az ilyen üzenetekre. Szerintem amúgy a kormány indíthatna kampányt az elhízás ellen.

2023. júl. 11. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

A kormánypártiak a falusiak. Ők szegények, ugye mélyszegénységben vegetálnak. Viszont sokat piálnak, amitől sokan elhízottak


Az ellenzékiek a pesti munkás panel negyedek. Ők mosklék szupermarketes cuccokon élnek és többnyíre szívnak valamit. Van alkoholista is, akkor ők nem olcsó kannást, hanem elegáns italt vedelnek mint Feri. Ez is megkülönbözteti pket.


Viszont a pesti panelekben rengeteg elhízott van, így ebben a kormánypártiak jobbak

2023. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem hasonlóak az arányok. Se az ellenzékieket, se a kormánypártiakat nem zavarja az elhízás, az alkoholizmus és a dohányzás problémája.


"a kormány indíthatna kampányt az elhízás ellen."

Viccen kívül, ha Orbán Viktor elkezdene fogyni, akkor az egy erős üzenet lenne, sokan követnék a példáját.

2023. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem amúgy a kormány indíthatna kampányt az elhízás ellen."


Németh Szilárd pedig lehetne a kampány fő arca, ahogy vigyorogva pózol azzal a szép nagy hamburgerrel :D

2023. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
2, ha ti azt mondjátok, hogy hasonló az arány, akkor biztosan köztetek van több elhízott😋
2023. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

3 Már megtette : chipsadó, infláció... most is az folyik. Hatásosan, mert kevesebbet takarmányt is burkolok🐖


10%-al visszaesett a szupermarketi moslék fogyasztása😋

2023. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben teljes az össznépi konszenzus, akár bal, akár jobb oldalról nézzük, egyformán a zsírdisznó az átlag. Az egyik legelhízottabb nemzet vagyunk, ami fele részt a kormánynak köszönhető, fele részt pedig az egyéni mentalitásnak. Volt egy jó kezdeményezés, a vasárnapi boltzár, ami már kezdte meghozni első gyümölcseit, pl a kibontakozó vasárnapi össznépi túramozgalmat, szabadidős tevékenységeket, de a fidesz lefeküdt a moslékzabáltató multiknak, és azt is eltörölte. Mielőtt valaki azt gondolná, mit is jelenthet egy kis vasárnapi séta, nagyon is sokat, mert legalább az irányt megmutatta az embereknek, hogy nem csak tespedni és zabálni lehet, hanem ezer más módon is jól érezhetjük magunkat.
2023. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja biztos azért csökken a fogyasztás mert a fidesz sikeres egészségtudatos politikát folytat. Véletlenül sem azért mert a fos politikájuk miatt elszálltak az árak és egyre többeknek kell meghúzni s nadrágszíjat.

Arra meg mérget vehettek hogy nem fognak ilyen egészségre meg fogyásra nevelő kampányt indítani mert azzaltúl nagy embertömeget idegenítenének el és ha valamiért bármit megtesz a fidesz az a szavazók megtartása mindenáron. Ha holnap a melegházasságot kéne törvényessé tenni a nyerésért akkor azt is megtennék.

Plusz amúgy ne mondja nekem senki h a disznótoros meg pacalzabálós posztok nem az elhízást népszerűsíti. Folyamatosan ezt a mindent is zabálós pálinkázós vidéki imázst tolják.

2023. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

#4 "ha ti azt mondjátok, hogy hasonló az arány, akkor biztosan köztetek van több elhízott"


Micsoda brilliáns logika. :) Gondolom ha azt mondjuk, hogy köztetek van a több elhízott, akkor is köztünk van. :) Ha meg azt mondjuk, hogy köztünk, akkor meg főleg köztünk van. :) Ugye? Mit mondhatna egy ellenzéki, amire azt mondanád, hogy köztetek van? Létezik ilyen válasz?

2023. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát édes ember, biztos van valami fényképes lista kishazánk kedves képviselő testületről: ergo le lehetne darabra számolni, de én viszolygok tőle, hogy nekiálljak megismerkedni ezzel a gondolatra sem érdemes csürhével. Abban biztos lehetsz, hogy a legfontosabb befolyásoló tényező - nagy átlagban nézve - az emberek kora, és ahhoz képest eltűnik, mert másodlagos az összes kulturális, neveltetési, világnézeti hóbelebanc. Tehát ha az egyik csoportosulás harmincasokkal, a másik hatvanasokkal van teli, akkor utóbbiak lesznek kövérebbek, egyszerűen ilyen az emberi faj életciklusa. A kérdés csakis akkor izgalmas, ha olyan pártokat hasonlítasz össze, melyek közt a korkülönbség elhanyagolható. Nem tudom, van-e ilyen? Hogy ez esetben mi a megfejtés, azt én nem tudom, tessék őket végig venni, de azt remélem, Te sem gondolod komolyan, hogy bármi amit X vagy Y párt önmaga miféleségéről kinyilatkozik, annak köze is van a valósághoz. Leginkább az ellenkezőjéhez szokott köze lenni.
2023. júl. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a hülye a kérdések és ki a f@szt érdekel egyébként??:D
2023. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!