Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mièrt csak a Mi Hazànk mutat...

Mièrt csak a Mi Hazànk mutat rà arra, hogy mennyi zsidò titkolja a zsidòsàgàt ès ezàltal a filoszemita vilàgunkat?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 09:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
86%

Húzzál már a búsba a Mihazánkkal, meg a zsidózással!

Ki a francot érdekli hogy a Mihazánk mit pofázik?!

Ugyanúgy uszít, mint Orbán - két könyvdarálás között!

2023. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Alex Fly ***** válasza:
97%
Mert csak a mihasznák olyan primitív nácik, akik még most, a XXI. században is ilyen hülyeségekkel foglalkoznak a valós problémák helyett.
2023. júl. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
85%

A mihasznák nem visznek előre, csak hátra!

Annyi szükség van rájuk, mint péknek az özönvízre.

2023. júl. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%

Zsidózással egy párt max 10-15%-ig tud elmenni támogatottságban, utána egyszerűen kifullad, és eltűnik.Ez várt volna a régi arcú Jobbikra is, amikor még ezeket nyomatták, csak valszeg rájöttek erre, és ezután kezdtek el kicsit behúzni jobbközép felé a szélsőjobbtól.


Ez a zsidózás egyébként tényleg tiszta 2000-es évek feelingje, és közbe felnőtt és felnövőben van(nak) egy új generáció (15-16+ évesek) akik már szerintem jobban vannak szocializálódva az internet miatt.

2023. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

14! Az az akkori ún. "kurucinfo" generáció ma már a 30-as, 40-es éveit tapossa, azóta pedig az utána jövő generációk ahhoz képest sokkal liberálisabbak és elfogadóbbak.


Amúgy nekem az az érdekes, hogy a 2000es éveket úgy átható (főleg 2006-2010 között virágzó) nemzeti radikális szubkultúrát a mai napig nem kutatta komolyan senki! Pedig a legerősebb ilyen sajátosan magyar "kordivat" volt. Amikor minden második fiatal nemzeti rocker volt, dübörgött a Kárpátia minden kocsmában, Trianonkor -amiről ma már alig beszélünk!!!- több tízezren vonultak meg tüntettek, Aki igazán hardcore volt, az beállt a Magyar Gárdába. Az iwiwen tele voltak "Nem, nem soha" meg egyéb hasonló klubbok, menő volt Kurucot olvasni, és egy nagyon komoly blogger közösség épült ki (élén Tomcattel) a szélsőjobbon. Fura egy korszak volt, mai szemmel nézve.

2023. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
43%

Kedves előző, igen erre akartam rámutatni én is igen.Jól írtad, hogy az a generáció (vagy csak abból a generációból az adott réteg akiről beszélünk) most már bőven a 30-as és 40-es korosztályok (ha nem több) gyűrűjében van, valszeg "belefáradva" és beletörődve, legyintve a dolgokba "csendesen" felszívódtak.Én távolról ismertem egy skinheadet a középiskolában, a középsuli után pár évvel viszont egyszerűen kinőtte az egészet.


A mostani 14+ évesek pedig az internet, a tiktok, a globalizált gamer világon keresztül szerintem egy fokkal elfogadóbbak, és nem érinti őket a nemzeti radikalizmus (sem ennek a lehető legdeepebb részei), nem foglalkoztatja őket.


Kutatható téma lenne, hogy hogyan és miért lángolt fel a 2000-es évek elején-közepén, tehát majdnem az egész 2000-2010 időszakban a nemzeti radikalizmus, meg az az általad is korrektül leírt, "kurucinfós" időszak, mert szerintem lenne rá kereslet.Az akkori MSZP kormány, éppen aktuális Izrael-ellenesség az arabok védelmében (ugyanezek az emberek gyűlölködtek a leghangosabban az iszlám és az arab világ ellen a migránsválság során, megjegyzem) azon a területen biztos közrejátszott.

2023. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
54%
Nem egeszen tudom megerositeni, 27 eveskent videki es pesti egyetemistak kozott mozgok, akik 18-24 kozott vannak tobbsegeben. A videkiek kozott eleg sok a neonaci szemleletu. Ranezesre nem gondolnad roluk, de ahogy egymas kozt beszelnek...
2023. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
16%
A fiatalok között a Mi Hazánk a legnépszerűbb párt, szóval igenis van remény a fiatalságban.
2023. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
57%
Értelmes fiatal nem lehet más, csak liberális!
2023. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
91%
18! Igen igen tudjuk...hogy is volt ez a Jobbikkal?
2023. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!