Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Médiavadász...

Mit gondoltok a Médiavadász most megjelent coviddal kapcsolatos dokumentumfilmjéről?

Figyelt kérdés

A Youtube-on azonnal betiltották, a vimeón még a regisztrációjukat is törölték. Nem kicsit gyanús, hogy még mindig nem lehet szabadon negatív véleményt nyilvánítani a dologról. Szerintem érdemes megnézni.


[link]



2023. júl. 14. 07:24
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
8%
34: inkább tőled félhet a környezeted.
2023. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
31%
Ja, szórom a tűskefehérjéket, vigyázz ! :3
2023. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
47%

Bohóc he said


Az 5G-től kezdve egészen egy 70éves öregemberig mindentől IS féltek, ki a bohóc? :D

2023. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
49%
#34 Mondja az, aki egy náthától retteg.
2023. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
46%

Szokásos antivaxer duma, nem rettegtünk, megtettük a szükséges óvintézkedéseket. Neked lehet hiányzik az, hogy egy "nátha" szétcsessze az idegrendszered, az nekem nem. Oltva vagyok többször, és élem az életem azóta is. Ti meg azóta is ezen pörögtök.


BNO F4320 - Alkalmazkodási zavar. Ebben szenvedtek

2023. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
49%

Egy náthával szemben semmilyen óvintézkedés nem szükséges az immunrendszer erősítésén kívül.

Nem vagyok oltva egyszer sem, és élem az életem azóta is.

2023. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
71%

Nem létezik olyan, hogy immunrendszer erősítés, ez egy nagyon nagy tévhit.


Jól működő van, és rosszul működő. A covid ellen pont, hogy az immunrendszer túlkapása volt az egyik probléma. Mit akarsz rajta "erősíteni"? Tudod milyen a kigyúrt immunrendszer? Autoimmun.


Aki ilyen tévhitekben él, az mit tud arról egyáltalán, hogy mi a nátha? A nátha mióta okoz idegrendszeri károsodást? A nátha mióta nyomott le komplett egészssügyi rendszereket? A nátha átfertőzöttsége sokszorosa a covidénak volt, még sem ölt meg soha tized ennyi embert sem.


A tények nem szoktak zavarni, mi?

2023. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
23%

"Egy náthával szemben semmilyen óvintézkedés nem szükséges az immunrendszer erősítésén kívül."

Nem is nátháról volt szó, covidról.

[link]

2023. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként az immunrendszert vírus ellen úgy tudod "erősíteni", hogy beoltanak ellene. :D Öröm látni, hogy a biológiából megbukott ember magyaráz :D
2023. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
51%

#38 A covid egy nátha. A média és a korlátozások csináltak belőle nagyobb bajt.

#39 Az immunrendszer erősítésének számos hatékonyabb módja van, mint az oltás. Vitaminok, mozgás, friss levegő. Ebből kettőtől a korlátozások részben megfosztottak minket.

2023. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!