Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghan és Harry dokumentumfilm...

Meghan és Harry dokumentumfilmje? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Aki látta a sorozatot, mit gondoltok róla?
2023. jan. 29. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Először meg se akartam nézni, mert baromira unom a brit királyi család botrányait. Magyarként ki nem xarja le. Aztán annyira untam magam, hogy megnéztem kínomban és egészen érdekes volt. Nekem az jött le, hogy Meghannak volt egy viszonylag jó élete, aztán találkozott Harryvel és kicsinálták. De annyira, hogy ezek után szerintem minden ember százszor meggondolja, hogy beházasodjon e ebbe a családba vagy se. Szerintem a nővel a világon nincs semmi baj, átlagosan normális. Inkább a királyi családdal és a holdudvarral, a sajtójukkal vannak bajok, de nem is kicsi. Úgy toxikus az egész rendszer ahogy van.
2023. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Eleinte örültem nekik de már kivagyok tőlük 🤢

Ennyit arról hogy szeretnének szépen csendben élni távol a királyi családtól. Azóta se lehet róluk hallani. Ja mégse. Interjú hátán interjú, doku film, könyv és még a királyi címüktől se hajlandóak megválni. Ha az én családom annyira szörnyű lenne mint amilyen szerintük a Harryé én még a családnevemet is megváltoztatnám, ezek meg azóta is azzal parádéznak. Hányinger amit művelnek.

2023. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
A média uralja a királyi családot, egyszerűen a fejükre nőtt. Ami azt illeti, szép kis család ez. Szegény Erzsébet királynő, mit nem kellett megélnie. Károly, aki nem vehette el a szeretőjét, erre elvette Dianát. Diana, akinek titokban hány egzotikus szeretője lehetett, az egyiktől született a kisebbik fia! Aztán András herceg, aki fiatal nők miatt barátkozott Epsteinnel, Anna hercegnő, aki elvált, vagy a legkisebb fia, aki csendben él. ÉS Harry, aki ivott, drogozott, aki sokszor aztsem tudta, hol van és mit csinál. Az biztos, hogy buta. ÉS Meghan, aki amerikai nő, úgy is viselkedik, a férjét papucs alatt tartja. MI VOLT AZELŐTT? Szerepeket kifekvő hollywoodi sztárocska, akinek se pénze, se szerepei nincsenek, aztán volt egy csóró férje, akitől elvált. Elhatározta, hogy megszerzi Harryt, királyné akart lenni! De nem lett.
2023. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
A z listás színésznőcskénél ritkán látni undorítóbb embert….
2023. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Amerikai nő, azok között gyakori ez a típus. Majd Ő megmutatja! Majd Ő lesz a királynő! Ennek érdekében otthagyta az élettársát (pedig még együtt voltak) és futott a herceg után. Annak érdekében, hogy megtartsa, hogy ő nem egy rajongó, bekerítette és lefeküdt vele... Igen, ennyire számitó nő ez, ha a könnyvel, filmel st, jól kizsigerelni, dobja a herceget. Szerencsétlen buta Harry, nem vagy királyi sarj, csak Diana félrelépése, kidobnak a királyi családból és a gyerekeket se láthatod. Ez lesz a sorsod, de meg is érdemled.
2023. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Windsoréknál ez egyszer már megtörtént. VIII.Edward király futott a ronda és öreg Wallis, a sokszorosan elvált amerikai nő után. Elvehette, miután lemondott, de francia kastélyba zárkózva élt évtizedekig. Miatta lett a királyból náci, Hitler kedvence! De elcsalták a Bahamákra és ott is maradt a háború végéig. Legalább olyan ostoba volt a díszes rokon, mint ez a herceg.
2023. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem tetszett. Szeretem őket.
2023. febr. 14. 17:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam a ti véleményetekre. Érdkes volt olvasni. :)
2023. febr. 14. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát Harry nem semmi! Elment volna "műsort vezetni" egy közönséges, mindent kigúnyoló műsorba, hogy végképp nevetségessé tenné magát! De utolsó percben visszalépett, nyílván Meghan észrevette. Amerikai viszonyok között sokadrangú, alpári "humortól" menekült meg.
2023. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!