Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél melegek üldözését...

Mit tennél melegek üldözését támogató fideszes törvények támogatása közben ha kiderülne hogy a te gyereked is meleg?

Figyelt kérdés
A fideszesek tudnak róla, hogy nem attól lesz meleg valaki ha meglát egy könyvborítót ahol két férfi fogja egymás kezét? Nagyon helyeslik a fideszesek hogy 12 millióra büntettél a Líra könyvesboltot mert nem fóliázott és zárt el egy könyvet ami borítóján két férfi megfogja egymás kezét.

2023. júl. 15. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Kitagadnám
Addig ütném míg meleg
Elhagynám a családot
Ugyan úgy üldözném a melegeket tovább a fidesszel együtt
Pszichológushoz küldeném a gyereket
Megkérdezném a fideszt mi a teendő
Megvilágosodnék és jó apaként többet nem szavaznék a fideszre és ezzel együtt a melegek üldözésére
Terrorben tartanám és próbálnám eltitkolni ameddig csak lehet hogy ne hozzon szényent a családra
19 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ez nem troll kérdés, tényleg kíváncsi vagyok mit tennének. A felsorolt válaszokon kívül nem sok lehetőség van. Az "intézetbe adnám" kimaradt, arra is lehet szavazni kommentben.
2023. júl. 15. 11:38
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

lol, a fideszeseket a tanárhiány és a felsőoktatás szétbarmolása sem érdekli, hétvégén egyes helyeken nem lehet szülni, megfizethetetlen egy albérlet is stb.

magasról tesznek a saját gyerekeikre

pontosan ugyanúgy állnának hozzá, ahogyan Orbán a fiához

2023. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

És arra mit lépsz, hogy én pl. nem vagyok Fideszes (és más sem, hanem gondolkodó ember) és teljes mértékben támogatom ezt a döntésüket?

Ha lenne gyerekem, nem lenne meleg. Mivel sem én, sem a férjem nem vagyunk sem aberráltak, sem elmebetegek, és a többi családtagunk sem az.

2023. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Kérdező!


az én lányom 13 éves. kb. másfél éve rájött arra, hogy ő bizony leszbikus. ezzel nekem személy szerint semmi bajom nincs, sőt egy kicsit meg is nyugodtam, nem kell azon aggódnom, hogy mit csinálna egy pasival.

szivárványos zászlója is van és tavaly még a Pride-ra is ki akart menni, merthogy neki ott helye, amit én egyébként megvétóztam, nem a homoszexualitás miatt, hanem azért mert alapból sem a tömeget, sem a hangzavart nem bírja, a kettőt együtt meg főleg nem.


most éppen halálosan szerelmes egy pasiba, úgyhogy kezdhetek aggódni.


igenis azt gondolom, hogy rothadtul nem kellene promózni az egész LMBTQ+ dolgot gyerekeknek, mert csak összezavarjátok őket.

2023. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Szereznék egy gyilkolásra alkalmas fegyvert, három golyóbissal. Egyet a gyereknek, egyet magamnak. A harmadik tartalék, ha valamit elrontanék.
2023. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
53%

És olyan válasz miért nincsen hogy továbbra is békén hagyja a fiát, de közben továbbra is támogatja az LMBTQ-us könyvek foliázását?


Csak mert a melegek nem lesznek üldőzve, néhány könyv be foliázásától.

2023. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálnék. Egy átlagos ember alapvető emberi és demokratikus jogai is nap mint nap meg vannak sértve szexuális orientációtól függetlenül. Súlyosabb problémák érik az össztársadalmat, mint amiért néhány magát "melegjogi" szervezet a melegek kapcsán küzd.
2023. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Kimaradt, hogy "távoli országokba küldeném, aztán drága katonai akadémiába íratnám, ha már a vallásalapítást is kipróbálta".
2023. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Furcsa, hogy még nincs tele ez az oldal Hodász András Atya Coming out-jával.
2023. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Nincs melegeket üldöző törvény. Nem érdekelne, ha meleg lenne. Ha LMBTQ politikai aktivista lenne, akkor hasonlóan kezelném, mintha MLM ügynök, Jehova tanúja, vagy valamelyik párt aktivistája lenne. Amíg nem erőszakoskodik, addig oké, de ha tukmálni kezdi, akkor leépítem.
2023. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!