Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hodász Atya Coming Out-ját...

Hodász Atya Coming Out-ját melyik oldal fogja jobban kihasználni a saját kampánycéljaira?

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 15:02
A kérdező szavazást indított:
A FIDESZ fog kitalálni rá valami mesét, hogy az mégsem úgy van
A baloldal fogja felkarolni, és elfogadást hirdetni
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen kihasználnám a hátsó oldalát.
2023. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben senki nem kampányol ilyennel.
2023. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Akinek jobban érdeke.
2023. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Hányinger az egész. Ha a baloldal biztos pofáraesést akar a következő választásokon is, akkor ezzel fog foglalkozni.
2023. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom ki ez. A jobberek miért vannak ennyire otthon a melegekkel kapcsolatos dolgokban? Hozzám (baloldali lmbtq támogató emberhez) miért nem jutnak el ezek a "hírek"?
2023. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Egy katolikus pap volt (szerintem az egyik legjobb).
2023. júl. 16. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
ilyenek ezek a katolikusok
2023. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baloldal, és én baloldaliként azt mondom, jól is teszik, mert ez mutatja, hogy az egyházon belül is vannak melegek, akiket ugyanúgy el kell fogadni, és hogy az egyházakaz a széljobbber vezetőktől meg kell tisztítani, ami a szekuláris (vallásilag semleges) államhoz vezetne itthon is
2023. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjuk már békén ezt a Hodászt. Az ő sztorijában annyi fordulat volt, hogy már kicsit nehéz követni.
2023. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

" A jobberek miért vannak ennyire otthon a melegekkel kapcsolatos dolgokban? Hozzám (baloldali lmbtq támogató emberhez) miért nem jutnak el ezek a "hírek"?"

Mert nem tájékozódsz, vagy nem olvasol híreket. Én pl nem vagyok jobber sem, meg baloldali sem, hanem állampolgár vagyok, és többféle forrást olvasok, követek, több ellentétes véleményt is követek. És igen, feltűnt, hogy ez a papocska tudatosan építi a médiakarriert, régóta a látókörömben van.

2023. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!