Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt baloldaliak! Mi volt az...

Volt baloldaliak! Mi volt az a pont vagy ok, amiért jobboldaliak/ vagy szélsőjobboldaliak lettetek?

Figyelt kérdés

Én így jártam. Egy pontig ugyanis szimpatikus volt a baloldal, szakszerűbbnek, objektívebbnek, demokratikusabbnak, stb. tűnt.

De hatalmon a baloldal rekord gyorsasággal taszítja el az embert. Kiderül, hogy teljesen ostobák, hazafiatlanok, korruptak, egy fideszes politikus is lángelme hozzájuk képest. Karácsonyék 3 éve nem tesznek mást, mint random bicikliutakat festegetnek az utak közepére, nem tudnak letenni normálisan egy térkövet, szivárványos padokat festegetnek, most azt akarják, hogy a lakosok tisztítsák a nyilvános wc-ket... Tehát csak retorikában tűnnek jónak legfeljebb. Karácsony nem tudja leírni a saját nevét, de Kunhalmiéknak is meggyűlik a bajuk a magyar nyelvvel, Fegyőr nem tudja, mi az az atomerőmű...



2023. júl. 18. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Feri annak idején emelte az árakat, például a buszbérlet ára kb. kéthavonta nőtt.Szerencsére a felesége nem ezt a politikát folytatná ő nem emelné az árakat csak a béreket, tanult a férje hibájából.
2023. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Amikor Bangoné elkezdett patkányozni, akkor lettem Fideszes… (Amúgy antikomcsiként)


tartott 2-3 évig aztán észrevettem, hogy


“Ezek bizony ugyanazok”


Most már kritikus vagyok egyik mellé se állok

2023. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Brüsszel
2023. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor rájöttem, hogy az összes eddigi párt (akár bal, jobb, szélsőbal, szélsőjobb) valójában mind baloldali.

Számomra a jobboldal a szabad (állami befolyástól mentes) piacgazdaságot, alacsony adókat, alacsony újraelosztást, szabad vállalkozást, erős egyéni szabadságjogokat, minimalizált bürokráciát jelenti. Na ilyen párt sosem volt még kormányom és jelenleg a mainstream ellenzék között sincs sajnos ilyen.

2023. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok kétbalkezes lenni..!
2023. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!