Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van,hogy szexuálisan...

Miért van,hogy szexuálisan frusztrált egyének szélsőséges nézeteket vallanak politikailag?

Figyelt kérdés
Vegyük pl az inceleket őket senkinek nem kell bemutatni. Itt van Klíma Gréta akinek sose volt csávója,udvarlója sem,és ezt életellenes zöldkommunista szekta kiépítésével hesegeti el magától mint problémát. Igazi konfilktuskerülő alkat. Ezzel szemben akiknek normális szexuális élete van csak egyszerűen a normalitást akarják.

2023. júl. 19. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Mert a devianciájuk önmagában az anarchizmus, a szélsőség felé húzza őket.


A normalitást, a természet örök törvényeit korlátozásnak élik meg.


Minden, ami bal, az természetellenes, abnormális, anarchista. Ott érzik szabadnak magukat a romboló hajlamúak, a beteges szexusúak is.

2023. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Greta nem hesseget semmit. Egy fogyatékos, aki a szélsőséges globalista szekták eszközül használnak. Majd kukában végzi ő is.
2023. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Meséld miért vagy szexuálisan frusztrált?
2023. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szántóvető ***** válasza:
58%

kicsi Grétára gondolsz? [link]

pont hogy konfliktusokat vállal fel,nem egyszer vitték el a rendőrök.melyik életellenes zöldkommunista szektára gondolsz?én ilyet nem ismerek.jó lenne ha írnál konkrétumokat.

2023. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekkorukban dgták őket.

Bár ez se biztos, több olyan nőt is ismerek, akiket megerőszakoltak nem enyhén, de ettől még nem lettek leszbikusok, sőt, van férjük, barátjuk még ettől.

Én is feltettem hajnalban még egy kérdést, normálisak amúgy-e a leszbikusok, még nem olvastam el, miket hánytak oda.

De el tudom képzelni....

2023. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Rájuk gondoltál?


[link]

2023. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DK-s ***** válasza:
86%

Fogalmam sincs, hogy honnan szedted ezt a h'lye általánosítást.



#2-nek:


Igen mulatságos tud lenni, amikor a fotelhuszárok a monitor elől osszák a tutit! XD


Greta Thunberg eddig számtalan, 30-nál is több különféle díjat kapott, nem egy közülük pénzdíjjal is járt. Csak a Gulbenkian Prize for Humanity díjhoz kapott EGYMILLIÓ dollárt.


Eddig négyszer jelölték Nobel díjra.


- A Helsinki Egyetem tiszteletbeli teológiai doktora .

- A University of British Columbia tiszteletbeli jogi doktora.

- A Belga Mons-i egyetem, tiszteletbeli doktora.


Vagyonát kétmillió dollárra becsülik.


HÚSZ éves, a semmiből indult.



Csak szeretnél annyira "fogyatékos" lenni mint ő! XDXDXD

2023. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thunderfairy ***** válasza:
74%

Kedves 2-es.


Albert Einstein is asbergeres volt. Őt is fogyatékosnak tartod???

2023. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Greta Thunberg eddig számtalan, 30-nál is több különféle díjat kapott, nem egy közülük pénzdíjjal is járt. "


Jó, ezek a díjak kb annyira vehetőek komolyan, mint az itthoni díjak, amiket szintén politikai alapon osztogatnak. Valami olyat esetleg, amit valamilyen emberiség sorsát pozitív irányba változtató találmánya vagy kutatási eredménye miatt kapott tudsz mondani?


"- A Helsinki Egyetem tiszteletbeli teológiai doktora .


- A University of British Columbia tiszteletbeli jogi doktora.


- A Belga Mons-i egyetem, tiszteletbeli doktora."


Mindezt úgy, hogy korából kiindulva szerintem még egyetemet se végzett, azt se tudom, hogy jár-e.


Egyébként érdekes ez a gyk színvonal. Mindenkit lepontoznak, aki kritizálni mer egy 19 éves értelmi fogyatékos lányt, akiről normális ember fel bírja fogni, hogy a baloldal csak eszköznek használja, mint ahogy itthon is vannak ezek a "szószólók", akik időként megjelennek, és azzal kerülnek a köztudatba, hogy trágár módon hőbörögnek egy ügy kapcsán, és itt a nézeteik elfogadhatóak is, meg sokszor jó dolgokról van szó, csak valójában ezek politikai célú kihasználások. Ha egyszer egy normális, tudományos fokozatokkal rendelkező egyetemi kutató professzor kerül a mainstreambe valami fontos téma kapcsán, azt komolyan veszem

2023. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!