Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újpestiek! Ti a 2024-es...

Újpestiek! Ti a 2024-es önkormányzati választásokon Trippon Norbertre (DK), Wintermantel Zsoltra (Fidesz) vagy Nagy Dávidra (Magyar Kétfarkú Kutya Párt) fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Trippon Norbert
Wintermantel Zsolt
Nagy Dávid
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Ezeknek tényleg ez a nevük?Valami vicc ez?Nyilván nem a Nagyra gondoltam...
2023. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Igen :D


[link]

[link]

2023. júl. 22. 18:04
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Wintermantelnél kevés politikust utálok jobban


Szoktam néha látni az újpesti piacon, a Kakuk vendéglőben is szokott tobzódni piásan.


Anno mikor ő volt a polgármester csak az arrogancia a lopás és a pártja felé való extra csicskulás volt


A helyiek érdekeit nem képviselte, szóba állni vele nem lehetett mert mindenkit elhajtott.


Én anno leveleztem vele 1-2 ügyben, gyakoraltilag "lebazsott" hogy hoigy merek beleszolni abba hogy ő mit csínála saját kerületében.

Ezzel szemben a mostani vezetésel lehet kommunikálni, ők inkább amolyan szokásos buta hivatalnoki bénasággal kezelik az ügyeket, de legalább mutatják hogy próbálnak tenni valamit az újpestiekért.


Én biztos nem szavazok a Wintelmatelre. Ő csak egy aljas pártcsinovnyik!


A Tripon Norbert kb a rendszerváltás óta újpesten ügyködik, amugy nem a legszimpibb de tuti rá szavazok majd nem a Wintelmatelre!

2023. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem azok, akik régóta ott élnek, nem kellene beleszóljanak ebbe egyáltalán!


Újpest legyen az új pestieké!

2023. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Ez fájt :D

2023. júl. 22. 19:12
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

"szóba állni vele nem lehetett mert mindenkit elhajtott. Én anno leveleztem vele 1-2 ügyben"

Akkor mégiscsak szóba lehetett állni vele (ha nem is személyesen).

2023. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Celtix ***** válasza:
17%
Dávidra szavazné, de Újbudán élek, így kimarad sajna
2023. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Mind a kettő gyökér, de Winti nagyobb, úgyhogy Tripire szavaznék !

És igen, mióta nem Winti és csapata van, azóta valóban lehet "beszélni" az önkormányzattal.

nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
A Fideszre biztosan nem szavazok. Nem kedvelem Trippont, de továbbra is mennek itt Újpesten beruházások, van élet a Fideszen túl.
nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

"továbbra is mennek itt Újpesten beruházások"

:-OOOOO

Bocsika, egészen pontosan hány éve is annak, hogy elkerítették a piac meg a templom közötti hatalmas területet és a világon semmi se történt?

És az SZTK-val átellenben az az elzárt terület mióta is éktelenkedik ott, ahol azelőtt boltok voltak?

Meg a másik parlagfűtermelő, a központnál, az Ady helyén az a parkolónak csúfolt szégyenfolt mióta is áll ott parlagon?

Mennek a beruházások, aha...

nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!