Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek miért hazudják...

Fideszesek miért hazudják azt, hogy tele a Balaton a jó lét miatt?

Figyelt kérdés

Ez a nyár eddig borzalmas, most jövök siófoki sétányokról. Szó szerint pár külföldin kivül üres, a fizetős strand üres.

A szabadstrandon sokan vannak, de összeségében nincs az a tele a Balaton a jó léttől.



2023. júl. 23. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Fideszes vagyok, én nem mondtam ilyet.
2023. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hypno ***** válasza:
65%
Te most a szemednek hiszel, vagy a kormány propagandának?
2023. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a legnagyobb az infláció egész Európában, nyilván nincs tele a Balaton jó ha a kaját megtudják venni az emberek, nem mondtam soha senkinek hogy tele van.
2023. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Fideszesként nem mondok ilyet, honnét veszed ezt kérdező?
2023. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1%
Nem mondtam hogy tele van a balcsi.
2023. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Azért, mert van ott pár ember, akkor ezt az év végén úgy kell tállalni, hogy a Balatonon a turizmus hipermegagigantikusan hatalmas nagy, azaz óriásian sok, horribilis bevételt okozott, a vendégéjszakák száma meghaladta a pl.: monakói vendégéjszakák számát is.

Ehhez az kell, hogy az év elején azt szajkózza (azzal riogassuk egymást)mindenki, hogy "Jaj: a haza turizmus-, a vendégéjszakák száma a háborúSorosmigránsellenségGyúúúrcsánPrüsszel miatt visszaesést fog eredményezni 2023-ban, előre láthatóan".:):)

2023. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

Na látod, te magad is elismerted, hogy a szabadstrandon azért sokan vannak. Akkor mi a probléma? Honnan volt azoknak az embereknek egyáltalán pénzük leutazni?

Szóval ezek szerint mégis van pénzük az embereknek, mert aki éhezik, annak vonatjegyre sincs pénze. Sokan meg gondolom kocsival mentek.

2023. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Nincs tele a Balaton ez csak terelés a hatalmas inflációról ami nálunk a legnagyobb.
2023. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Ez vak azért mondják hogy tele van hogy ne menjen már oda senki, inkább Lőrinc szállodáiba menjenek vidékre.
2023. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Napi kamu 😁
2023. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!