Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az átlag magyarok egészségtele...

Az átlag magyarok egészségtelen életmódja és diétája ellenére miért várják el hogy egészséges magyarok szülessenek majd minden családban?

Figyelt kérdés

Sőt a gyerekeknek is megy 13 éves kortól a pia, cigi, energiaital.

Naponta az energiaital mindig elérhető a gyerekeknek is..


2023. júl. 26. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
De hát ha káros lenne a pia, cigi, energia, akkor nem lehetne ilyeneket árulni, vágod :)))
2023. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Mert a pávulás nem járható út.
2023. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy az átlag magyaréknél 13 évesen megy a pia, a cigi meg az energiaital.
2023. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Életmódtól függetlenül is a fűbe haraphatsz 20 évesen.

Egyik rokonom napi 2 doboz cigit elszívott és az alkohol is az élete szerves része volt.

89 évesen halt meg.

A másik ismerősom sportolt, semmi káros szenvédelye nem volt és elvitte az agyvérzés 26 évesen.

2023. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. Ilyesmi érvekkel jönnek elő az emberek , de majd csodálkoznak ha 60 évesen jönnek a gondok , és a gyerekek is hibákkal születnek meg. Vagy rosszabb esetben nem tudnak gyereket világra hozni.
2023. júl. 26. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen kezdtem el inni, 35 éves koromban (ez tavaly volt), mondták az orvosok, többféle kivizsgálás után, hogy most akkor be kéne fejezni az ivást, ha nem szereném idő előtt feldobni a talpam.
2023. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6. Az én sulimban hamarabb kezdték jóval


Nem tudom mi lesz az én generációmmal



Jobbulást kívánok, sikerülni fog a gyógyulás!!!

2023. júl. 26. 17:35
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Már 1 éve nem ittam. Szerencsére időben mentem orvoshoz, és még visszafordítható volt a májkárosodásom. Azóta javulnak a leleteim.

2023. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Te csak azt képzeled, hogy egészséges életmódot élsz, ti szoktatok huszonévesen fűbe harapni. Mint a qrva egészséges életmódot élő Sóbertnorbi és neje, akik évente kerülnek kórházba úgy, hogy majdnem elpatkolnak.
2023. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hámmer valakinek csak el kellene már kezdenie az egészséges életmódot hírdetni/követni. Persze erre nem alkalmaz Viktorta:), de talán a Nooooorbi még esélyes lehetne.
2023. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!