Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó ötlet lenne a zéró toleranc...

Jó ötlet lenne a zéró tolerancia enyhítése?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 20:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Eygy flél lirter páplinka erejjéig sssimán le hhetne vezzetnii..
2023. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Justinianus ***** válasza:
88%

Ja, ez lesz a nagy szigorítás. Most már majd részegen is lehet gyorsulási versenyt rendezni.

Csak a téma érzékenysége miatt mellőzöm a szmájlikat.

2023. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
Engem csak a végeredmény érdekel. Aki akar, vezessen gyorsan, aki akar, vezessen ittasan. Ha balesetet okoz, akkor büntessék meg, ha viszont nem okoz balesetet, akkor miért büntetnék meg?
2023. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
Nekem már tárgytalan, mert 30 éve egyáltalán nem iszok. Viszont előtte 10 évig úgy vezettem, közúti járműveket, mozdonyt, hogy sokszor úgy kellett betenni a járműbe, mert képtelen voltam egyedül beleülni és soha nem volt probléma. Személykocsiba, akkor nem ültek mellém szívesen, ha teljesen józan voltam. Józanul, igen csak veszélyesen vezettem.
2023. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz itt semmi, csak gumicsont
2023. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én sem értek egyet vele! Döntse el, hogy iszik vagy vezet!
2023. júl. 27. 20:26
 7/30 anonim ***** válasza:
17%

Igen.


Amikor Németországban voltam kiküldetésben, simán megittam egy sört vagy egy pohár bort a karácsonyi vásárban és utána beültem az autóba és mentem vele.

2023. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
12%
A lehető legjobb ötlet. Vannak stresszes emberek, mint például én, aki nem indul útnak míg egy felest meg nem ivott. Én pl annyira stresszelek, hogy enélkül egyszerűen leblokkolok és veszélyes lennék másokra, meg önmagamra is.
2023. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

8-as, akkor te simán alkalmatlan vagy autóvezetőnek. Egyáltalán nem kéne vezetned.

A magyar egy felelőtlen nép. Nem tud mit kezdeni az enyhítéssel.

Különben egy pohár bort ki sem mutat a szonda. Csak ha balesetet csinálsz, megsérülsz, kórházba visznek és vért vesznek, akkor derül ki egy pohár ital hatása. Mert a vérből a nagyon alacsony alkoholtartalmat is ki tudják mutatni.

Úgyhogy akit szondázáskor elkapnak, az nem egy pohár bort ivott, hanem jóval többet! Meg is érdemli, ha lebukik!

2023. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

3-as, dobálhatok fejszéket a fejedhez pár méterről? Ha nem talállak el, akkor nem lesz semmi baj. Ha esetleg mégis, akkor meg majd lesz valami, igaz?


Mekkora kretének vannak itt, te jóságos isten

2023. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!