Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek a porontya volt ez a...

Kinek a porontya volt ez a diák, ami miatt a komplett Corvinusos vezetés kockára tette az egyetem hírnevét?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 9. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Erre én is kíváncsi vagyok
Én tudom, de nem mondom meg
Én tudom és válaszban leírom
22 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
A nagy ember és a NER lovagok gyerekei közül sokan tanultak/tanulnak a Corvinuson. Bármelyik lehetett. Nem hiszem, hogy bárki el merné árulni a nevét. Ez életveszélyes lenne.
2023. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy tök mindegy. Mindegyik egyetemen rendszeres jelenség a kivételezés, ez nem titok, csak most ez nagyobb nyilvánosságot kap, hogy "befolyásos szülő", az átlagos kivételezéssel senki se foglalkozik.

Teljesen hétköznapi, hogy a tanároknak vannak kedvenceik, vannak pofára vizsgáztatások, vannak tanár-diák szexuális kapcsolatok stb... Nincs ebben most semmi rendkívüli, ilyenek a magyar egyetemek.

2023. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

#2

Szerintem azért nem mindegy, mert úgy tűnik, hogy itt a szülő visszaélt a befolyásával. Ha ez igaz, akkor ez bűncselekmény.

Azt elképzelhetőnek tartom, hogy ez gyakran előfordult, és most történt az, hogy a docens úrnál betelt a pohár.

Ezt vizsgálatnak ki kellett volna derítenie, de hát ez nem így megy kis hazánkban.

2023. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Azt írja: "Bejött a hallgató édesanyja az egyetemre"

Már nem vagyok egyetemista, de kevesebb cikibb dolgot tudtam volna elképzelni, hogy egyetemre bejön az anyám, úgy mint általános iskolában és beszél a tanárral...

Mondanám, hogy valahol sajnálom ezt a gyereket. Rossz lehet így élni, hogy mindig valakinek "segítenie" kell. Gondolom a pénz kárpótol. Vagy nem. Hallottam amúgy olyat, ahol a szintén befolyásos szülő gyereke le akart válni a családtól és próbált normálisan élni, csak anyu-apu folyton a nyakában volt így is.

2023. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2:


Azért én nem relativizálnám így az ügyet. Ne keverjük már azt a dolgot, hogy a professzor is ember és vannak lieblingjei azzal, amikor egy diák szülője konkrétan átnyúl az oktató feje fölött és hatalmával kérkedve átnyomja a rektor segítségével az akaratát az oktató akaratával és az egyetemi szabályokkal szemben.

2023. aug. 9. 15:25
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

#15:15

Mert az nem bűncselekmény, ha pofára osztályoznak? Az a baj, hogy ezt csak az értheti aki járt egyetemre...


#15:25

Mert az átlag hallgatónak ilyenre esélye sincs, hogy a szülője befolyásolja a sorsát. Most meg éppen volt. És ezért mondtam, hogy ezen miért lepődik meg bárki is?? Ja igen, mert nem az átlag diákkal történik meg, akikkel szemben fölényeskedhetnek a nolife doktorandusz oktatók. Akik 10 oldalon keresztül írnak beadandó disszertációt és a végén egy helyesírási (tehát HELYESÍRÁSI) hiba miatt áthúzzák és azt mondják, hogy "egy mérnök nem hibázhat" és lőttek az egész félévének.


Lemerném fogadni, hogy most is valaki szivatni akarta csak belenyúlt a bilibe és magára borította....

2023. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

#6

Az nem érv egy - vélhetően - bűncselekmény esetében, hogy másutt és/vagy máskor is előfordulnak disznóságok.

Ez nem mentesíti az elkövetőket, és az eltusolókat sem.


A politikai/gazdasági elit hatalommal való visszaélése pedig ...

2023. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

#16:05

Senki se mondta, hogy mentesíti... Azt mondtam, hogy ezen miért lepődik meg bárki, mert mindennapos? XD Érted?

2023. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#8

Értem.

2023. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Bebookmarkolom ezt a kerdest, aztan ha a Felnott parkapcsolatokban valaki a diplomajara veri, belinkelem.



39F incel

2023. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!