Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók miért...

Az ellenzéki szavazók miért gyűlölik a fidesz szavazókat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 15:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%

Ez - megint - általánosítás, ami nem vezet sehova.


Például én nem gyűlölöm őket, csak felelősnek tartam azért őket, hogy hatalmon tartják ezt a diktatúrát, ami rengeteg kárt okoz az országunknak.

2023. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Pont azert, amiert Te is az ellenzekieket.
2023. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én nem gyűlölöm az ellenzékieket, nincs okom rá.
2023. aug. 13. 15:30
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

#3

Akkor ez már 2 ember, aki nem gyűlöl.

2023. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Inkább csak elítélem őket. Miattuk vagyunk Oroszország 2.0.
2023. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Esküszöm ezen az oldalon MINDIG az panaszkodik akinek kevesebb oka van rá. Amikor a fidesz nyert, a legtöbb fideszes ugy ünnepelt, hogy konkrétan kiröhögték a saját jövőjüket féltő balosokat, attól zengett a net is, és a való világ is hogy na, eltakarodtok végre, hazaárulók??? látjátok, hogy itt nem lát senki sem szívesen titeket.

Amikor a Fidesz ténylegesen árt egy néprétegnek, akkor a Fidesz szavazóra nem lehet számítani szolidaritásért. Hangosan kiröhögtök mindenkit aki tüntet a jogaiért, egy rakás Fideszes élvezkedik azon hogy hihi haha a tanárok mehetnek a gyárba robotolni, akkor majd megtudják hogy milyen jó is volt nekik régen.

Néha még szó szerinti gyűlöletbeszédekek is kiírtok erre az oldalra, hogy a balosoktól el kéne venni a munkahelyeket, meg listát kéne vezetni róluk meg hazaárulóként kéne őket kezelni...


De a balosok gonoszok a fideszesekkel??? Oké...

Az,hogy néha ostoba tanulatlan vidékieknek hívnak titeket, messze nem akkora gciség, mint konkrétan kárörömöt érezni mások rossz sorsa iránt, és drukkolni, hogy legyen csak még rosszabb annak aki mást gondol mint ti.

Plusz ez az ostoba tanulatlan vidéki "sértés" csak simán egy ténymegállapítás,hiszen tényleg a többségetek az. Minek megsértődni ezen? (ezt úgy mondom hogy én is ostoba tanulatlan vidéki vagyok)


Nem értem hogy mi jár a fideszesek fejében. Nektek mindent szabad az ég világon, úgy tiporhattok sárba másokat ahogy akartok, és annyiszor választhattok meg egy mindenkire káros kormányt ahányszor csak akarjátok, de a másik oldal kussoljon, mert nektek nem esik jól a gyűlölet?


És írod hogy te nem vagy ilyen, ami oké. De van szemed, nem? Mert te is láthatod, hogy mit művel a te oldalad, nem? Ha nem lennél pont olyan mint ők, akkor fel sem merült volna benned a kérdés, hogy miért nem a legudvariasabbak az ellenzékiek a fideszesekkel.


Na mindegy. Száz szónak is egy a vége, az ellenzékben sosem volt akkora gyűlölet, mint amekkora a fideszesekben van. Az átlag fideszes arra sovarog hogy a balos meg legyen büntetve és el legyen nyomva a nézeteiért, míg az átlag balos nem kívánja ugyanezt a fideszesnek. Csak simán kártékony hülyének nézi.

2023. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

Ez a diktatúrázás annyira nevetséges. :)

Ha diktatúra lenne, nem lehetne Orbán facebook oldalára olyanokat írni, hogy csüngőhasú, döbrögi, O1G, k*rvanyád, stb. :D Gyakorlatilag mindenki azt ír/mond, amit akar. A diktatúra sokkal inkább jelen van a főpolgármester oldalain, ahol a neki nem tetsző hozzászólásokat törlik, a hozzászólót tiltják. :)

2023. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
Jaja, nem az ellenzék volt az, aki már előre arra élvezkedett, hogy majd választás után minden fideszest felaksztanak, vagy a Dunába lőnek. Á, nincs bennük gyűlölet. :D
2023. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

#7

Ha nem lenne diktatúra, akkor nem lenne már x éve rendeleti kormányzás különböző helyzetekre hivatkozva. Nem lenne az, hogy a közpénzek számolatlanul vándorolnak magánzsebekbe. Nem lenne az, hogy az érintettek megkérdezése nélkül jönnek létre a törvények.

...

Nem várom, hogy megértsd, de ...


Egyébként, ha nevetséges, akkor nevess csak nyugodtan. A gyerekeid és az unokáid jövőjét neveted ki. Lelked rajta!

2023. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

#7 erdekes, akartam menji egy jo vasarnapi k..va anyázasra a pufi fb oldalara, es azt latom, hogy nincsenek kommentek.


Tehat jo fideszes szokas szerint hazudtal most.

2023. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!