Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Joe Biden a Magyar választá...

Ha Joe Biden a Magyar választások előtt az ellenzéki összefogásra való szavazásra kéri a szavazókat, azt az illipsik(fideszes+mihazánkos) az ország belügyeibe való beavatkozásnak minősítenék?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 29. 09:17
A kérdező szavazást indított:
fibsi vagyok és beavatkozásnak tekinteném
fibsi vagyok és nem tekinteném beavatkozásnak
mihaszánkos vagyok és beavatkozásnak tekinteném
mihaszánkos vagyok és nem tekinteném beavatkozásnak
7 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát ennél jóval durvább dolgokat csináltak már (guruló dollárok), szóval a beavatkozás már rég megtörtént.
2023. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyarban nincs ilyen szó, hogy "fibsi", se "mihaszánkos" tehát szavazni nem lehet.
2023. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Guruló dollárok 🤡 50X mennyiségű guruló közpénz 100 milliárd forintokkal mi van??? 🤡🤡🤡
2023. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
3: Az, hogy a guruló dollárok illegálisak, más meg nem az.
2023. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Voltak guruló forintok is:


[link]


Marine Le Pen kapott 4,2 mrd forintot.


A belföldre guruló, a fidesz kampányt támogató közpénz(adó) forintok pedig nagyságrenddel nagyobbak mint az említett guruló dollárok. Négy év alatt 1,6 mrd ft, ennyi a guruló dollár. Kb ilyen nagyságrendűek a kampányra költhető párttámogatások is. Ezt vessük össze a fidesz által hatalompolitikára költött éves(!) többszáz mrd ft-al. Csak a köztévé 100 mrd fölött van, aztán van még egyéb tv, rádió, nyomtatott sajtó, weboldalak, social media, utcai plakáttenger, közvélemény kutatások, lehallgatások, stb. MINDEZ ADÓFORINTOKBÓL.


Mindezek után guruló dollározni(mikor az nem is volt illegális) enyhén szólva is pofa kell.

2023. júl. 29. 09:54
 6/9 hypno ***** válasza:
49%

#4


Nem azok.


Ha azok lennének, akkor nem csak a szájkatate menne, hanem már vezetőszáron turnéznának az érdekeltekkel az országban.


És akkor már a CÖF ellen is folyna az eljárás.

2023. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

4


Szerintem az adónkat fidesz propagandára költeni kormányzati tájékoztató néven nagyobb bűn. Sokkal nagyobb. Miért nem érzitek?

Kívülről támogatni a teljesen egyenlőtlen küzdelem hátrányos tagját inkább méltó, csak legalább annyival kellene, mint amennyit a fidesz költhet. Ha 100mrd akkor 100mrd legyen a másik oldalon is

2023. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Alapvetően nem.

Viszont az USA-tól bármi kitelik, hatalmában áll bármit tenni, hisz a világ vezető hatalma.Inkább az a félő, hogy ennyiben nem merül ki a "buzdítás".

Azért egy USA-nak igenis van hatalma egy kicsi ország belügyeit befolyásolni, tetszik vagy sem.

2023. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

O.V is kiállt az amerikai nép elé: https://www.youtube.com/watch?v=pWEUTzI95wQ

2022, Texas

nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!