Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én a politikával szeretnék...

Ha én a politikával szeretnék foglalkozni, főleg az Európai Unióval és a demokráciával , akkor Politológia szakra menjek vagy Nemzetközi tanulmányok szakra ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 15:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Lehet maradok akkor az egészségügynél. De azért köszönöm a válaszodat, teljesen értem miről beszélsz
2023. aug. 13. 17:21
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es kérdező


Bármelyiket elvégezheted a mester szakot is hozzá, deee ha nem akarsz pártba belépni meg direktben politizálni, politikusokkal barátkozni, akkor nagyon kevés az esély, hogy bekerülj a Bizottságba. Pl. a magyar képviselőknek a pártból meg az ismerettségi köreikből válogatják ki a kollégákat, akik a képviselőknek dolgoznak a Bizottságban.


Sajnos ott nem úgy működik, hogy meghirdetnek egy munkát az interneten és akkor arra te jelentkezel.

2023. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!