Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én a politikával szeretnék...

Ha én a politikával szeretnék foglalkozni, főleg az Európai Unióval és a demokráciával , akkor Politológia szakra menjek vagy Nemzetközi tanulmányok szakra ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ezekre elég bőven egy okj-s szélhámos végzettség.
2023. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Xddddd Nem szeretnék se a fidesszel, se Gyurcsányékkal asszociálva lenni.
2023. aug. 13. 15:54
 3/12 HakapiszikMatyi ***** válasza:
12%
Ahogy Fejes Endre írta kiváló regényében, a "Jó estét nyár, jó estét szerelem"-ben: "Hazugságtan"-ra. :)
2023. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Isten áldjon, én nem a keletnek, sem az usanak nem szeretnék benyalni. A ti érdeketekben, egész Európa érdekében dolgoznék.
2023. aug. 13. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is, hol szeretnél ezekkel az ügyekkel foglalkozni vagy dolgozni? Magyarországon egy nemzetközi intézményben, vagy minisztériumban vagy Brüsszelben a Bizottságban vagy egy vállalatnál?
2023. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5. Engem nagyon érdekel főleg a társadalomtudomány és poltika, 13 éves korom óta.

Gondolom a bizottságban van a helyem ha ezen az úton folytatnám érettségi után

2023. aug. 13. 16:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Bizottságban tudnám magam elképzelni
2023. aug. 13. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor elvégezheted a politológiát meg a Nemzetközi tanulmányokat is, ha nincs pártot, kapcsolati tőkéd, soha nem fogsz oda bekerülni. A Bizottságban dolgozók nagyon nagy rész az adott országok pártok delegáltjai munkaadói. Ill. a politikusok közvetlen munkatársai, akik által tudnál bejutni oda melózni.
2023. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És a diplomácia mesterszak? Vagy ahhoz is csatlakozom kell egy párthoz?


Egyébként köszönöm a normális válaszokat.:)

2023. aug. 13. 17:03
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem kérdező, te ezek érdekében nem tudnál dolgozni. Nem értenék.

Egyébként ha valóban foglalkozni szeretnél, akkor menj az Európai Unió más fertályaira. Itt csak orbanológiát tanulhatsz. Más szavakkal hatalommániát, rablást, rombolást, képességekkel nem rendelkező rablótanonckodást, csontig benyalást.

2023. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!