Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg divat lett az eddigiek...

Tényleg divat lett az eddigieknél is jobban szidni a kormányt vagy csak én érzem ezt?

Figyelt kérdés

Nekem mostanában az az érzésem, hogy egyre több celeb áll ebbe bele, sokan eleve erre a Fidesz/Orbán utálatra építik az egzisztenciájukat.


A mostani szar gazdasági helyzettől remélik, hogy tényleg bukni fog a kormány és ők így felmagasztalódnak, mert már időben kiálltak a csúnya diktátor ellen vagy mégis miért csinálják?



2023. aug. 15. 20:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Mivel egy rakás szar az ország, igen. Kit szídjak ha nem a teljhatalommal rendelkező 2/3-os kormányt?


Vagy legyek én is agymosott fideszes és hárítsam a felelősséget az óvodásokra meg a melegekre?

2023. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Mint mindenhol, a zenében és a kultúrában is a NER vezet mindent. Ha nem vagy fideszes matyólotyó népdalénekes, nem kapsz támogatást.
2023. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
13# Én már 2018-ban rájöttem, de mit csináljak ha a suttyók mindig megválasztják őket az agymosás hatására.
2023. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

ma 21:01

Ezt te el is hiszed?

https://www.youtube.com/watch?v=Q5n3K254TP0


és hány ilyen van, hogy ott az NKA logó olyan filmeken, zenéken amiket olyanok csinálnak akik fő állásban a kormányt szidják.


De még ha mondjuk lenne egy ilyen kultúrában is ami van a gazdaságban, hogy a Fidesz a pénzért cserébe elvárja, hogy ne szidják őket akkor mi lenne? Hogy van az, hogy Kóka(volt SZDSZ-es) Szijjártóval repüli be a világot és grundolják a szar kis cégét? Tényleg ennyire elvárhatatlan dolog az, hogy ne szarjál oda ahonnan enni kapsz?

2023. aug. 15. 21:11
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

15# Ne legyél már hülye, fiam.


Ákos, Tóth Gabi, Győzike, Kis Grófó, Nagy Feró, Tankcsapda, mind mind fideszkatonák. Mit gondolsz honnan van egyik napról a másikra házuk és 8 milliós órájuk? Miért koncertezhettek koronavírus alatt amikor mások nem?


Még 4 év és neked is orbán viktor portré fog lógni a faladon a fiad meg ak47-est fog összerakni időre az iskolában.


De nem baj, pont azon a szinten vagy mint az orosz vagy észak koreai rabszolga.

2023. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
15# Ezek PIACI alapon vannak ott. Cég vagy magánember fizeti és nem a kormány az én adómból. De neked a saját pénzed se számít, annyira sötét vagy.
2023. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Ember, egy normális országban, ahol nem orrba-szájba megy a propaganda a kormányt hibáztatják, ha éppen szarul megy a gazdaságnak... Mindig csökken ilyenkor egy kormányon lévő párt népszerűsége, hiszen nyílván jogosan/jogtalanul, de az emberek a hatalmon lévőkön kérik számon, hogy miért minden ilyen szar hirtelen. De nekünk gusztustalan szinten pörög a propaganda, hogy Gyurcsány, Brüsszel, Soros és a gonosz baloldal, aztán az emberek meg akkor sem piszkálják a kormányt, ha ténylegesen elb*sztak valamit, hiszen miért mi sz*punk a legjobban?


Mi átlag emberek sokat nem tudunk tenni, de a hírességek tudnak valamennyire hatással lenni az emberekre. Mivel nekik is érdekük, hogy egy egyre rosszabbodó ország megváltozzon, így nyílván megteszik amit tudnak. Nem azt mondom, hogy jó amikor hírességek politizálnak, de viszont teljesen érthető a helyzetük. Egyszerűen ők is emberek, és nekik is rossz látni, hogy nem kapunk eu-s pénzt, rontjuk a szövetségeseinkkel napról napra egyre jobban a viszonyunkat, kérdés nélkül teli telepítik az országunkat akku gyárakkal, nonstop lejárató kampányokat tartanak, stb stb stb.



Amúgy a carson coma pók című száma ami telibe a melegek mellett szól több, mint 2(!!) éves... Ezt csak így mellékesen jegyzem meg.

2023. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

ma 21:15

NKA az nem piaci alap, hanem a Nemzeti Kulturális Alap.


Akiket ti felsoroltatok azok is azért régen is képesek voltak a zenéjükből megélni, de még ha nem is, azon nem csodálkozom, hogy valaki szeret a győztesekhez dörgölőzni.


ma 21:25

Tudsz még ilyen számot mondani tőlük ami az első 3 albumukon volt? Az megvan, hogy ezt a számot a Propagandában (TV2) promózták, annyira el nyomja a melegeket a kormány? Most meg nézd meg hány ilyen szám került fel a legújabb albumukra. Szóval náluk szerintem egyértelműen látszik az ilyen irányú szembefordulás a jelenlegi rendszerrel.


De a ti világértelmezésetekben amiket leírsz, hogy miért rossz a Fidesz az már 12 éve így van, vagy legalább 8. Aztán ezért fura nekem, hogy most ébrednek csak fel egyesek. (pl. a nem jönnek az eu-s pénzek már a 14-20-as ciklusban is megvolt, sőt előtte is még az MSZP-SZDSZ kormány alatt, csak most az ellenzék és kormány média is úgy csinál, mintha nem ez lenne a természetes, hogy első 1-2 évben alig jön valami forrás le, mert még nincs teljesítés, meg a pénzért cserébe az EU ki akar zsarolni magának hatásköröket)

2023. aug. 15. 21:46
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ahhoz, hogy az ember alkosson valamit, általában intelligencia kell. Az meg magával hozza azt, hogy felismeri, hogy mennyire káros ez a kormány, aztán az már a személyiségétől függ, hogy megtartja magának ezt az észrevételt, vagy nyilvánosan hangoztatja.
2023. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
6%

Ilyen az átlagemberek viselkedése. Fontos, hogy legyen valami, amit közösen gyűlölhetnek, ez a csordaszellem lényege. Mondjuk én inkább tömegpszichózisnak hívom.

Én büszke vagyok arra, hogy képes vagyok racionálisan és kritikusan gondolkodni. A gyűlölködés mindig érzelemalapú.

2023. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!