Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg divat lett az eddigiek...

Tényleg divat lett az eddigieknél is jobban szidni a kormányt vagy csak én érzem ezt?

Figyelt kérdés

Nekem mostanában az az érzésem, hogy egyre több celeb áll ebbe bele, sokan eleve erre a Fidesz/Orbán utálatra építik az egzisztenciájukat.


A mostani szar gazdasági helyzettől remélik, hogy tényleg bukni fog a kormány és ők így felmagasztalódnak, mert már időben kiálltak a csúnya diktátor ellen vagy mégis miért csinálják?



2023. aug. 15. 20:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, azt se felejtsd el, hogy ma már a politika egy brand lett. A Fidesz és az ellenzék is egy brand. Az ellenzékieknél menő a Fideszt mocskolni. Ezért eladhatóvá vált a kormánygyűlölet, és gyakran a népszerűség növelése, a pénz a motivációja, nem a valódi érzelmek. Sokszor tapasztaltam azt, ha megkérdeztél egy ellenzékit, hogy tkp. mi is a problémája a kormánnyal, mondja el konkrétumokban, akkor csak a szokásos mantrát tudta ismételni, és teljesen egyértelmű volt, hogy nincsenek valódi gondolatai, megalapozatlan a gyűlölete.
2023. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%

A fidesznek az a szerencséje, hogy ideologiailag nem változtatnak az emberek, és a másik oldal is bőven lejáratta magát az elmúlt évtizedekben. Én is azt tapasztalom, hogy korábbi fidesz fanatisták kuurvaanyázva szidják a kormányt, de ettől még biztos hogy továbbra is a fideszre szavaznának. Orbánék ELKUURTÁK, ezt mostmár múltidőben, ténykényt kilehet jelenteni. De ettől még nem lesz esélye a másik oldalnak, mert a két elkúúró között az emberek ideologia alapon továbbra is a fideszre szavaznak, mert úgy gondolják csak gazdaságilag kurták el, az elvekkel nincs probléma.

Persze ehhez kétségkivűl szükség van a világháborus Németországon is túltevő szélsőségesen demagog aggreszív propagandára.

2023. aug. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy ez divat kérdése?

Ezer és egy ok van rá.

2023. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!