Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-val történő...

Ha az LMBTQ-val történő viccelődés sok embernek szórakozás, akkor miért kell elrontani?

Figyelt kérdés
Tényleg annyi új alternatív identitás van már, amiket sokan nem értenek vagy a nemváltást sem meg hogy lehet valaki genderfluid. A humor egy jó eszköz ennek a feldolgozásához és a szexualitás fontos része az ember életének, szóval sok jó poént lehet ebből kreálni, hogy mások vajon hogy csinálják. Szerintem ezzel semmi baj nincs, miért kell annyira snowflake-nek lenni, hogy a politikai korrektség miatt ezt is elkezdjük tiltani?

2023. aug. 17. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hópehelynek?
2023. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A nagy “viccelés” általában ótvar bzizás szokott lenni. Ezzel van minden normális embernek baja.
2023. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam poénkodni ezzel, de nem mindegy, hogy viccelődés vagy már átmegy gúnyolódásba
2023. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Annyira mégse lehetnek viccesek ezek a poénnak álcázott gúnyolódások, ha tiltani kell őket. Bár szerintem azt mondasz az ismerőseidnek, amit akarsz, senki nem fog emiatt lecsukni. Maximum elveszítesz néhány barátot, de ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon, akkor ezzel egyikőtöl sem veszíthet túl sokat.
2023. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1.

Én is rendszeresen viccelődök vele. De soha életemben nem ért attrocitás azért ha olyat mondtam hogy "Srácok én megfagyok! Gyertek álljuk körbe Tomit ő majd melegen tart!!" vagy "Ismeritek a Thai közmondást. Ha töke van a menyasszonynak, akkor szopás!".

Nem tudom titeket ki szokott ezekért terrorizálni, de van egy olyan érzésem ha korlátozva érzed magad a szólásszabadságodban mert valakinek nem tetszik a vicced, te vagy a hópihe.


Az ártatlan viccelődéssel semmi baj nincs az égvilágon.

Amivel baj van az az LMBTQ személyek rendszer szerű dehumanizálása, és az a baromi nevetséges meleg boszorkányüldözés amit az altjobb kb 4 éve nyomat orrba szájba. Esküszöm meleg haverjaimtól fele annyit nem hallok az LMBTQról mint random jobbos kommentelőktől akik ettől rettegnek a neten.

Illetve az nem viccelődés ha csak úgy brahiból belerúgsz egy kissebbségbe akik nem tudják megvédeni magukat.

Azért meg nem foglak sajnálni ha valaki merészel tahónak nevezni mikor tahón viselkedsz.

2023. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Ös kommentem nem az 1. Válaszolónak szólt személyesen. Az 1. Szám csak azért van ott mert az "az ártatlan viccelődéssel" rész elé akartam egy 2.-t
2023. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg! Hülyére röhögtem magam az eszmefuttatásodon. Van még néhány ilyen? Tartogasd, míg szomorú nem leszek.
2023. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, de az LMBTQ mozgalom is ad bőven okot a viccelődésre. Szerintem egy csomó nárcisztikus ember meglovagolja ezt a hullámot, hogy egy jó kis trendi nemi identitással kitűnjön a tömegből.
2023. aug. 17. 18:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha trendi, hogy lehet vele kitűnni? :D
2023. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amit én sem értettem soha, mikor ezzel dobálóznak. A trendnek épp az a lényege, hogy valami népszerű és mindenki (legalábbis a nagy többség) olyan akar lenni. Akkor meg már nem lehet kitűnni a tömegből
2023. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!