Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes propaganda csak az...

A fideszes propaganda csak az alacsony intelligenciával rendelkezőkre veszélyes?

Figyelt kérdés

Nem akarom fényezni magam, de szerintem nem vagyok agyilag zokni.

Eddig teljesen ellenzéki voltam. Unalomból elkezdtem a lakájmédiát, és radikális oldalakat is követni (M1, vadhajtások, origó, oroszhírek stb.)

Mellette néztem az euronews, telex, hvg tartalmait is.

Az lett az eredménye, hogy eléggé utálom az alábbi dolgokat: LMBTQ, WOKE, bevándorlók, cigányok, amerika, ukránok, dobrev+gyurcsány/egész bal oldal stb.

Emellett ezeket is elitélem: fideszes korrupció+NER+agymosás, oroszok


Összeségében nem lettem fideszes, de az ellenzékből is sikerült kiábrándulnom.

Most vagy hülye vagyok, és hatott az agymosás, vagy pedig ilyen hatékony a propaganda.


2023. aug. 17. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Csak az agyilag gyengébb emberekre hat a fidesz kommunikáció. Sajnálom kérdező, de te is közéjük tartozol🤭
A kevésbé butákat is el tudja vinni a fidesz propaganda.
18 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Az ellenzékre veszélyes.
2023. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Fideszes vagyok de azért sok propagandájuk már nem tetszik, pld. Ez a ellenzék háborúpárti szerintem hülyeség.
2023. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Van ismerősöm aki sikeres sokmilliós vállalkozást teremtett a nulláról tehát van intelligenciája. Én inkább a naivitással hoznám összefüggésbe ami teljesen más mint az intelligencia.
2023. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Az Amerikai édestestvéreinkkel meg mi a problémád ?


Am : Soros, Brüsszel, Macron kimaradt

2023. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
Plusz ott vannak az opportunisták, ők meg pár millióért cserébe hajlandók elhinni.
2023. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Klári ha nyer felemeli a béreket!
2023. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Hatékony a propaganda.


"Az lett az eredménye,hogy eléggé utálom az alábbi dolgokat: LMBTQ, WOKE, bevándorlók, cigányok,amerika, ukránok, dobrev+gyurcsány/egész bal oldal stb."


Ezt ügyesen elhitette veled a propaganda. De gondold végig és válaszold meg magadnak a kérdés: a propagandás kívül hol találkozol az LMBTQ-val, a WOKE-kal,bevándorlókkal ( mármint az illegális fosztogató,erőszakoló migrikkel)? Megjelennek ezek a dolgok a te életedben vagy csak a propaganda teszi őket eléd?


A cigányokat nem kell szeretni, az nyilván napi probléma és a Gyurcsány-Dobrev párost sem szereti az ellenzéki oldal nagyobb része. Ezzel nincs is gond.

2023. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szi te le van butitva a propaganda, hogy azokra veszélyes, akik buták...

Ne haragudj de az vagy, ha azt a sok maszlagot benyelted.

2023. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én fideszes propagandamédia követése nélkül is utálom az ellenzéket
2023. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj be egy boltba, nézd meg az árakat.

Nem jár senki a családból, rokonságból orvoshoz, nem vár szakrendelésre, műtétre? Megszűnő posták, vasútvonalak, tanárhiány, gyenge színvonalú oktatás, euro árfolyam, stb...

Nem annak kell hinni, mit hazudoznak a politikusok, hanem hogy mit látsz, mit tapasztalsz.

2023. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!