Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a kormányt hibáztatja...

Miért a kormányt hibáztatja sok ember az élete sikertelenségéért?

Figyelt kérdés
Nem lenne kifizetődőbb tanulni és dolgozni?
2023. aug. 19. 09:19
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
88%
Ez tényleg nem veszi magát észre?
2023. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem.
2023. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Észrevettem, hogy abszolút alátámasztjátok az igazamat. Minden egyes komment arról szól, hogy felelősséget hárítotok és az államtól várjátok, hogy tanuljon helyettetek.

Elég megnézni a 19-es hozzászólást: "Ha te megbetegszel akkor te megtudod gyógyítani magad? vagy 6 évesen elkezdel tanúlni"

Ilyen tudással papol valaki a tanulásról? Inkább fejlesszétek magatokat és akkor el tudtok érni megfelelő életszínvonalat! Amíg az államtól várjátok a megoldást, minden hiába, az állam nem tud helyettetek élni...

2023. aug. 19. 12:32
 34/58 anonim ***** válasza:
87%

A bizonytalanság miatt azt sem lehet kikalkulálni, hogy milyen tanulmányokba érdemes fektetni, - "agyonképzett"!

Hovatovább: ha menő mondjuk illemhelyet pucolni és mindenki illemhely tisztasági menedzser szakon fog végezni, akkor ki fogja elvégezni az alapanyagok megtermelését, a félkész termékek legyártását, a késztermékek összerakását, eljuttatását oda, ahol te adott esetben meg tudod majd venni a hiper generaliszimusz diplomáiddal a zsebedben, hogy egy légkondicionált irodában maszturbálhass egész nap?!

Annyi eszed van - a szuper iskoláiddal együtt, - mint egy láda romlott, nyers halnak!

Itt próbálod magad kiemelni az állatvilágból, miközben olyan szinten képtelen vagy gondolkodni, mint egy papucsállatka! :DDD

2023. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

34 - Szövegértés nem az erősséged ;)

"Hovatovább: ha menő mondjuk illemhelyet pucolni és mindenki illemhely tisztasági menedzser szakon fog végezni"

Ki mondta, hogy erre vágyom? Felőlem lehetsz WC pucoló, engem aztán nem zavar, de az államot hibáztatni azért, mert neked eddig vitt a tehetséged és szorgalmad, hibás konklúzió. Önfejlesztés a kulcsszó, te is többre vihetted volna ;)

2023. aug. 19. 13:50
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon magas lóról nagyot lehet esni! Nem látsz ki a fejedből az egódtól! Több betűt nem ér a hülyeséged!
2023. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

36 - Ennyi! Amikor rámutatok arra, hogy nem tudsz szöveget értelmezni és nem arra reagálsz, amit én írtam, akkor megsértődve elkullogsz ;)

Sakk-makk!

2023. aug. 19. 13:58
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 év alatti vagyok és 500k a nettó fizetésem, amire még rájön a cafi és a túlóra pénz. De albérletben lakom, és az elkövetkező 50 évben nem lesz tehermentes lakásom.


Én tanultam és most baromi keményen dolgozom, de így sem lesz lakásom. Nos, szerinted ez rendben van? Esetleg magamat kéne hibáztassam, amiért nem 2 milliót keresek ennyi idősen?

2023. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
és mit szóljon az aki nettó 2-250 keres?
2023. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

39

Ott még értem, hogy felmerül a saját felelősség. Miért nem tanult? Miért nem végzett jobb egyetemet? Miért nem dolgozik keményebben?


De amikor én és a hasonló helyzetben levő ismerőseim, fiatal barátaim, munkatársaim, a pasim stb ugyanezt érezzük, akkor mi van? Mindegy, hogy mennyit gürizek, mennyire fejlesztem magam, mennyit túlórázok, mert a nap végén nem sokkal vagyok közelebb egy saját ingatlanhoz, mint segédmunkás. Ezt hogyan varrja vajon az én nyakamba a kérdező?


(És mellesleg úgy gondolom, hogy a legalja, de még tisztességes munkát végző embernek is meg kéne legyen a lehetősége egy normális életre.)

2023. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!