Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire lehet abból következtetni...

Mire lehet abból következtetni, hogy Orbán az államalapításunk ünnepén egyetlen EU tagállam jelenlegi vezetőjét se látta vendégül?

Figyelt kérdés

Volt viszont török, azerbajdzsáni, üzbég, katari, kirgiz, szerb, türkmén, boszniai és tatár állami vezető. Diktátorok, háborús bűnösök, bukott miniszterek.


Ők az új szövetségeseink?


[link]



2023. aug. 21. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
2%
29. Egy egyszerű gyülekezeti tag vagyok, de köszi:D
2023. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
31# ez nem mentség arra, hogy nincs eszed. Én iq teszthez kötném a szavazati jogot. Valósszínúleg soha többet nem lenne 2/3-os fidesz győzelem.
2023. aug. 22. 12:15
 33/72 anonim ***** válasza:
13%
32. Én meg LMBTQ mentességhez kötném. Az az egyetlen dolog, amivel még a fiatalokat meg tudjátok hülyíteni, de már őket is alig, látszik a 2022-es eredményekből.. És tisztességes kereszténység lenne helyette, tisztességes keresztény kormánnyal.
2023. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:

33-as agyhalált lábon kihordó szellemileg megfáradt keresztény népi nemzeti konzervatív fideszbirka szavazó. Miért gondolod azt, hogy nekem bármi közöm van az LMBTQ-hoz? Miből jött le az neked, hogy én azzal hülyítem a fiatalokat?

Te vagy a tipikus egyszerű agyú fidesz szavazó vagy aki szerint, ha valaki nem fideszes birka mint te, akkor az csakis Sorosbérenc libsi, LMBTQ párti lehet.

Mellesleg rajtatok kívől senki nem foglalkozik az LMBTQ-val, de a pártod nagyon jól betalált ezzel a propaganda fogásával is a hozzád hasonló agyamenteknél.

Amúgy arra mit lépsz, hogy a tisztességes keresztény miniszterelnököd, csupa mohamedánnal ünnepelte az államalapításunkat?

2023. aug. 22. 12:27
 35/72 anonim ***** válasza:
82%

#33

Azt kellene belátni, hogy a kormány jelenlegi LMBTQ ellenes politikája teljesen hatástalan azzal szemben, ami neked nem tetszik, cserébe diplomáciai és gazdasági kapcsolatokat vág tönkre. Nem tudsz tenni semmit az ellen, ami a világban zajlik, ha csak nem vagy Észak-Korea, aki hermetikusan elzárja magát ettől, viszont másban meg kárt okoz ez a hozzáállás. Ha nem nyerünk vele semmit de veszítünk, akkor ez hol éri meg?


S ugyanígy a troll politikusokhoz, mint Putyin, Erdogan vagy Trump, hol térül meg a dörgölőzés? Trump hatalomra kerül, pont lexarja mi van Magyarországgal. Ahogy Putyin sem ad akciós kuponkódot nekünk a gázra. Tehát itt megint az van, hogy semmit nem nyerünk, de veszítünk ezen a politikán. Bratyózunk ezekkel a nárcisztikus faxkalapokkal, Katar stb... Azt hiszed, lesz ebből bármi is? Kihasználják Magyarországot, hogy szelfizzenek, hogy Európában fontosemberkednek, s annyi. Kína sem fog akku nagyhatalmat csinálni, már a vakcinákkal meg lélegeztetőgépekkel ÁTBAXTAK.


Ahelyett Lengyelekhez, Csehekhez, Olaszokhoz, Franciákhoz kellene közelíteni, annak értelme is lenne.... Nem érdekünk az, amit a Fidesz csinál....

2023. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
17%

35#


Azt is be kellene látni,hogy a világ nem egyenlő az USA-val, EU-val.Ugyanis, ezek a területek,vannak annyira oda az LMBTQ hülyeségekért,hogy kvázi mindennek azaz alfája, omegája.


Márpedig, de lehet ellene tenni.Lehet mentesülni az efféle hülyeségek alól.

Oroszországban is teljesen kisöpörték az LMBTQ propagandát, még az interneten sem lehet propagandálni.


És igen, legyen Oroszország a minta ezen a téren, ha másban nem is.

2023. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
0%
36. Ennyi. Egyetlen értelmes vitapartneremet megtaláltam.
2023. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 Alex Fly ***** válasza:
96%
@25: ebben igazad van. Jól látod a a fidesz ideológiáját: Varga, Szájer, Kaleta teljesen rendben van és követendő példa, Iványit pedig üldözni kell..
2023. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
83%
36 - életedben mennyit voltál Oroszországban, melyik városban, illetve milyen jogcímen tartózkodtál ott? Nyilván azért vagy ilyen jól értesült, és véletlen sem az mtv propagandát böfögöd itt vissza a hanyatló nyugatrol…
2023. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
12%

39#

Nem nézek semmiféle TV-t.

Az orosz törvényről máshonnan tájékozódtam, ahogy a legfrissebb módosításáról is.

Jónak tartom.



Véleményem szerint ezt az egész lmbtq dolgot egy egészséges mederbe kell terelni, ott ahol jelenleg a nudizmus is van.

Azaz, legyen klubok,zárt körű rendezvények, ahol mehet az ilyesmi gátlások nélkül.De, máshol ne.

2023. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!