Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire lehet abból következtetni...

Mire lehet abból következtetni, hogy Orbán az államalapításunk ünnepén egyetlen EU tagállam jelenlegi vezetőjét se látta vendégül?

Figyelt kérdés

Volt viszont török, azerbajdzsáni, üzbég, katari, kirgiz, szerb, türkmén, boszniai és tatár állami vezető. Diktátorok, háborús bűnösök, bukott miniszterek.


Ők az új szövetségeseink?


[link]



2023. aug. 21. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
17%
#47 vagyok, én eddig nem szóltam hozzá. És ez a #48 pontosan tükrözi, amiről szóltam. Mit jelentsen, hogy "gazdáim"?! Nekünk, fideszeseknek nem gazdáink vannak, hanem olyan jelentős személyiségként tekintünk rájuk, akikre saját meggyőződésből, önállóan kialakult meggyőződésünk útján bízzuk oda nekik egy olyan nemzet irányítását, amely 1100 éve keresztény, így a konzervativizmus jobban fedi le a történelmünket, mint a liberalizmus. A török elnök keresztény állami ünnepre meghívására aképpen reflektálok, hogy ez egy elfogadó, a muzulmán hódításokat megbocsátó gesztus.
2023. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
67%
A látvány a fontos, a LÁTSZAT, nem a valóság, átverve a vallásos népességet. Gondolj bele, idehívja a muszlimokat, egy keresztény ünnepre! Akárhogy szépití, az üzbég, a türkmén, az azeri és a török elnök bizony muzulmán ország diktátorai! ÉS nem a magyaroknak biztositja a gázt, ó dehogy! Hanem a szerbeknek.
2023. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
21%
51. A libsiket nem nagyon érdekli, hogy 1100 éve tisztességes keresztény állam vagyunk. Ők csak rombolni akarnak.
2023. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
17%

#53 én is így látom, örülök, hogy van itt valaki, aki érti a mondandómat.

Sajnos az lmbtq+ és a migráció olyan folyamatok, illetve az ezeket elfogad(tat)ó liberalizmus olyan ideológia, amely nem pusztán megtűri maga mellett a kereszténykonzervatív álláspontot, hanem szembemállva azzal elutasítja azt. Ebből következik, ha csak az egyik nyerhet teret, utóbbi lehet az, hiszen csak akkor marad meg az, amit Szt. István létrehozott, és amiben azóta is élnek a magyarok: az istenhit fontossága.

2023. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
84%
53. Milyen keresztény állam? Nézd meg, hányan járnak templomba, ha nem kis faluról és nénikékről van szó? Az ország fele biztosan ateista vagy egy évben egyszer megy templomba imádkozni. A székelyek persze igen, nekik ez fontos, de nekünk? Az lenne a következő lépésetek, hogy közszolga csak az legyen, aki le tudja tenni a heti gyónócédulát? Mint Mária Terézia idejében?
2023. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
31%

,, Az ország fele biztosan ateista vagy egy évben egyszer megy templomba imádkozni. ,,


Igen, ezt érte el az LMBTQ, és a liberalizmus terjesztése.

2023. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
20%
#53 vagyok; tipikus tévedés; egy országot nem az tesz kereszténnyé, hogy hányan járnak templomba. Az alkotmányjogunk, a történelmünk - ami ha hiszitek, ha nem, jelent valamit - tesz nemzetileg kereszténnyé bennünket. És ezt elfogadnunk és tisztelnünk, sőt terjesztenünk kell, nem elnyomnunk. Ezért való a jobboldal a kormányba.
2023. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
79%

56. Te az Ördöggel cimborálsz ugye? Illiberalizmus diabolikus szolgája vagy itt? A liberalizmus miatt lehet szabadon vallást gyakorolni, hogy ne üldözze se a keresztényeket se a muzulmánokat se a buddhistákat az állam.

Ezért ez inkább segíti a vallásgyakorlást és a Hitet.


A kommunizmusban és a NER rendszerében üldözték és üldözik leginkább a vallást és a templomba járást, hiszen az Orbán-rezsimben az országgyűlés dönti el hogy melyik felekezet számít annak és melyik nem, a Kádár-korszakban a Vallásügyi hivatal. Szörnyű vallásellenes párt a Fidesz.

És pogányok autokráciáját hozta létre Orbán.

A Jóisten bocsásson meg megtévedt Istent játszó lelkének.

2023. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
Érdekes ez, hogy az orbánhívőknek mindenki libsi aki nem ért velük egyet. Már csak azért is mert Orbán is libsiként kezdte Soros pénzén, majd miután látta, hogy a konzervatív-hazafi-népi-nemzeti-keresztény vonal bekamuzásával nagyságrendekkel több szavazatot tud szerezni, hát olyan hirtelen fordult egyet 180 fokban, hogy csak úgy füstölt a cipősarka. Akik itt libsiznek szólok, hogy sosem voltam libsi, sőt a legelső Orbán kormányra én is szavazatam, amit azóta is bánok. Aztán Orbánék bele kezdtek a konzervatívizmus megcsúfolásába: a gátlástalan tolvajlásba, a legfőbb ellenségeinkkel az oroszokkal való bratyizásba, a gusztustalan, féleszűeknek szánt pártpropagandájuk csapból is folyatásába és ebből a kamukonzervatívizmusból én köszi nem kérek. Aki meg nem veszi észre, hogy mekkora kamu Orbánék konzervatív keresztény imidzse annak az iq szintje nem éri el a szavazati jogot és megvonnám tőle.
2023. aug. 23. 22:38
 60/72 anonim ***** válasza:
100%

Tyú kenyér.

Mi van veletek emberek??

Ne bántsátok már egymást!

Orbánt nem akarom minősíteni mert a netikett keretein belül ez nem menne...

Mi díg oda dönti a hátsó felét, ahonnan kaphat valamit(bele).

Persze a farok végén úgyis mi vagyunk (anép) de ez neki pont jó is így.

Lehet duzzogni de az az igazság, hogy a magyar emberek többsége annyira bekakált a háborútól, hogy benyalta a Fidesz hülyeségeit...

Simán jó ennek a népnek ha a századik bőrt is lehúzzák róla.

Ha a nyugdíjasok pusztulat ak majd kifelé akkor lehet, hogy a romákat nem tudja majd akkora tömegben megszólítani és lehet valamiféle változás.

Viszont, amíg a szavazóbázis nagyrészt csak a varázsdoboz ól informálódni, addig marad ez a vállalhatatlan nyomi kormány.

Régebben mikor még jöttek az eupénzek, sokkal kevesebb volt altatni a népet de már nem olyan egyszerű.

Számomra az jön le, hogy egyre többen elégedetlenkednek, szóval remélem lesz változás....

2023. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!