Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy letöltendő...

Támogatod, hogy letöltendő börtönbüntetéssel lehessen sújtani a homofóbiát, a transzfóbiát és minden hasonló lmbtq tag ellen irányuló fóbiát, illetve gyűlöletbeszédet?

Figyelt kérdés

Tehát elfolytja lehet fóbiáskodni. Viszont megélni nem szabad azt. Gondolok itt győlöletbeszédre.

Pride ellentüntetés is tiltva lenne.


Ezzel segítve az elfogadást, és a melegek integrációját a többségi társadalomba.


2023. aug. 28. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak erre a cinikus semmirősemmitnemtudokkodára telik tőletek, akkor ne csodálkozzatok, amikor ezredszerre is kikaptok. Kelet-Magyarországon súlyos rendszerszintű problémák vannak, ti meg úgy tagadtok mindent, ahogy a kormány az oktatás és az egészségügy problémáit. Egyformák vagytok.
2023. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Mi liberálisok védjük a romák, színes bőrűek, amerikai indiánok, nemzetiségek, vallási kissebbségek és fogyatékossággal élők jogait is az lmbtq-személyek, zsidók és nők jogai mellett
2023. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
23%
42# úgy legyen, de ne csak papíron..
2023. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
11%
Bár Olaszliszkán lettetek volna ennyire elhivatott jogvédők. Tudom, tudom, milyen Olaszliszka? Semmi nem történt ott, csak náci hirhamisítók találtak ki mindent.
2023. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
21%
44# Arról is a Fityesz tehetett. A libsik küldték kézrátétellel a TV-n keresztüll a pozitív energiát...
2023. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
59%

44


Azt én is észrevettem, hogy ezek a derék toleránsék sosem tudnak semmiről, sosem hallottak semmiről. De azért döngetik a mellüket, hogy ők milyen tájékozottak...de miben is? :D

2023. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
28%
Szóval egy példát sem tudtok mondani arra hogy ti, mint fasiszták el lennétek nyomva. Akkor miért is hisztiztek?
2023. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
63%

47-es!

A fasiszták azért nem mondanak példát, mert nincsenek itt. Itt csak normálisan gondolkodó emberek vannak veletek szemben és nem vagyunk elnyomva, csak szeretnénk megelőzni, az elnyomást.

2023. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
27%
48# Uh, ne, mit tettél... Most majd kapod az ívet rendesen... Belemásztál rendesen a lelkivilágába.. Hagytad volna rá inkább a dolgot, így most majd bebizonyítja, hogy csak neki lehet igaza... Részvétem...
2023. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
0%
Írtam Olaszliszkát, erre az agyhalott libtard diadalmasan megállapítja, hogy egy példát se tudtam felhozni. :D Ennyi ésszel nem csoda, hogy Fekete-Győr András éveken át messiásként vezethette az értelmiséget, mint messiás.
2023. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!