Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy letöltendő...

Támogatod, hogy letöltendő börtönbüntetéssel lehessen sújtani a homofóbiát, a transzfóbiát és minden hasonló lmbtq tag ellen irányuló fóbiát, illetve gyűlöletbeszédet?

Figyelt kérdés

Tehát elfolytja lehet fóbiáskodni. Viszont megélni nem szabad azt. Gondolok itt győlöletbeszédre.

Pride ellentüntetés is tiltva lenne.


Ezzel segítve az elfogadást, és a melegek integrációját a többségi társadalomba.


2023. aug. 28. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
31%
De attòl hogy Olaszliszkàn történt valami , miért kell minden cigànyra azt mondani, hogy bunöz, miközben még jogàszok, rendőrök is vannak a romak
2023. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
0%

47


Itt látszik meg, hogy mennyire tanulatlan vagy. Mi a különbség pl a náci és a fasiszta között? Csak azért kérdezem, mert a múlt héten még kommunistáztál mindenkit.

2023. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
21%

51


Csak egy apró kérdés: Szerinted egy átlagos cigány hogyan viselkedik?

2023. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
0%

“ Itt látszik meg, hogy mennyire tanulatlan vagy. Mi a különbség pl a náci és a fasiszta között? Csak azért kérdezem, mert a múlt héten még kommunistáztál mindenkit.”


Legalább mostmár tudom hogy nem vagyok lehallgatva :D nem kommunistázok senkit, mert én magam is kommunista vagyok, ez az egyetlen vállalható ideológia.


“ Csak egy apró kérdés: Szerinted egy átlagos cigány hogyan viselkedik?”


Nem engem kérdeztél, de tessék: mint egy átlagos magyar, vagy ruszin.

2023. aug. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
20%

54-es!

"Nem engem kérdeztél, de tessék: mint egy átlagos magyar, vagy ruszin."


Te valami zárt intézményben élsz, igaz? Az ápoló bácsi tudja, hogy használod a számítógépet?

2023. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
83%
55 képzeld én ügyvéd vagyok, de elötte rendőr voltam, (többek közt BRFK BBO) és csak abban a kis egységben két roma származású volt. Még az egyetemen is voltak
2023. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
28%

56-os!

És szerinted olyan az átlagos cigány? Talán Izlandon voltál rendőr?

Mert itt az ilyen nem átlagos, hanem a ritka kivétel (sajnos)

2023. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
0%
51 Tehát beismered, hogy hazudtál arról, hogy nem tudtam példát hozni. Rendben elfogadom. A következő hazugságod az, hogy aki kimondja, hogy probléma van, az azt is mondja, hogy minden cigány bűnöző. Amíg ti a politikai korrektség miatt őrjöngötök, az általatok lelkesen pártolt iskolai bántalmazók megkeserítik a normális diákok életét.
2023. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
0%

54


"Legalább mostmár tudom hogy nem vagyok lehallgatva :D nem kommunistázok senkit, mert én magam is kommunista vagyok, ez az egyetlen vállalható ideológia."


Egyáltalán nem vállalható ideológia. Az emberiség egy pillanatra sem állt ahhoz közel, hogy teljesen egyenlőek legyünk minden tekintetben.


"Nem engem kérdeztél, de tessék: mint egy átlagos magyar, vagy ruszin."


Ez egy hazugság.

2023. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
83%

A gyűlöletbeszéd meg a homofóbia azért az nem ugyan az a dolog.

Az hogy engem nem fogad el valaki, hát hajrá én csinálom az én dolgomat az illető pedig az övét. Nem kell mindenkinek mindenkit szeretni.


Viszont:

,,A gyűlöletbeszéd (angolul hate speech) olyan szóbeli vagy írásbeli megnyilvánulás, amelynek célja valamely társadalmi csoport megalázása, megfélemlítése vagy a csoport tagjai elleni erőszak vagy előítéletes fellépés kiváltása" - wikipédia


Azért ez nem egyszerű bu.izás , hanem a másik személy konkrét zaklatása ami szexualitástól függetlenül nincsen rendben.

2023. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!