Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a problémátok Orbán Viktor...

Mi a problémátok Orbán Viktor Tucker Carlsonos interjújával?

Figyelt kérdés

Először is, aki nem érzékeli, hogy a harmadik világháború az ajtónkon kopogtat, az tagadásban és illúziókban él (ami arra való, hogy az ember könnyebben elviselje a nehéz valóságot, egyfajta menekülés a valóságból).


Csupa okosságokat fejtett ki, bár kicsit keményebb interjúra vártam volna, a kérdéseket időnként sablonosnak éreztem. Arról kellett volna többet kérdezni, hogy mi lesz a sorsa Amerikának, ha ismét a Biden-adminisztráció nyeri meg a következő évi választásokat (Trump elmondta, hogy nem is Biden irányítása alatt áll).


Ettől függetlenül Orbán tűpontosan látja azt, hogy a nyugat mesterségesen próbálja fenntartani a háborút és hogy nincs olyan forgatókönyv, ahol az ukránok nyernének. Az ellenzékiek pedig tényleg vannak olyan naivak, hogy elhiszik, hogy az ukránok a nyugat segítségével győzni fognak, vagy vannak olyan gonoszak, hogy szerintük megéri beáldozni több százezer életet azért, hogy megmaradjon egyfajta területi integritás.Pedig a valóság az, hogy Ukrajna soha nem fogja legyőzni az oroszokat, mmivel az utóbbi atomhatalom, illetve nagyon sokra mennek majd a területük megtartásával, ha az lebombázott épületeket, szétvert családokat és árvákat eredményez a területen, ami szerintem több évtizedik konkrétan lakhatatlan lesz.



2023. aug. 30. 17:45
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
36%

40#Tudom de mégiscsak olyan okos,és mindenre tudja a megoldást.Volt már miniszterelnök is.És potenciális,megfelelő jelölt,hogy a rossz kormányt egy nagyon szuper vezetésre cserélje!

Sok embernek kéne hogy figyeljen rá világszerte!

2023. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
81%

Nem láttam, és nem is fogom megnézni. Az érdekel, hogy mennyi közpénzt fizetett az orbán-maffia ezért a riportért.


Amúgy itt is Rákhay Philip számolta a jónépet, ahogy a fideszes tüntetésen is, amin kijött neki a kétmillió tüntető a Kossuth téren?

Csak mert most 125 milliót hazudnak, aztán mégis csak 21 millióan nézték.



[link]

2023. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!