Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2009-ben vagy előtte gondoltát...

2009-ben vagy előtte gondoltátok volna, hogy a fideszesek nagyrésze oroszpárti lesz, az ex-komcsi KGB ügynök Putyinnak fog szurkolni és annak örülne, hogy a NATO-t és EU-t nyomja le Oroszország az Ukrajnai-háborún keresztül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2023. aug. 31. 10:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2014től Orbán alatt állandóan ment a Putyin a fasza gyerek, ők a keresztény, haladó fejlődő ország, ők a menők. Nyugati országok dekadensek, hanyatlanak, lmbtq migránsok, migránsokat akarnak ránk.

Meg kb 2014es Donbaszi háborútól kezdve folyamatosan dobáltak minket orosz propagandával mára teljesen beérett.

De nem is értem, itt vidéken nekem az elmúlt 2 évben kb 100 ember hozta fel a témát, mindegyik Ukrajnát hibáztatja, és Oroszországot dicsőíti.


[link]


Kárpátaljai sárkányellátóba beléptem, ott is szinte mindenki ezt tapasztalja, hogy idehaza nagyon oroszpártiak lettek az emberek, nem kicsit brutálisan.


[link]


Több diplomás ismerősöm is ,de hát 2022 előtt biolaborok, az ukránok tízezrével ölték az orosz kisebbséget stb.. Nálunk egyetemen tanárunk tolta keményen, de hát az ukránok 20 ezer orosz civilt öltek meg népírtást követtek el, tetves nácik, Putyin felszabadít, nem kell nekik nyugati fegyver, jaj béke kell. Ránéztem a tanár Facebook profiljára Stop brüsszel, stop soros, meg hasonló fideszes agymenések, nemzeti dolgok, miközben Ukrajna eltiprására buzdít, meg elpuszítására. Ki is tették a netre a tanárunk. Ez a tanárunk mondta, maradnia kell az orosz hadseregnek Ukrajnában mert Zelenszkij gyilkolta az orosz kisebbséget, és újra fogja. Valaki rákérdezett hogy volt ez, erre ő csak Putyin mond igazad egész világ hazudik. Hitler is ilyen kamu okokkal igázott le országokat, akkor is fullra beszopták az emberek most is beszopják.



De a fideszes ismijeim, mindegyik egytől egyik fullra helyt adott az inváziónak, hiába van ennyi halott, menekült, mert hát zelenszkij náci népírtó. Jaj elítélem a háborút, de Ukrajna robbantotta ki megérdemlik stb..

Hivatalos közvélemény kutatások szerint a fideszesek több mint fele orosz győzelmet szeretne, és alig 3%uk szerint Oroszország támadott Ukrajnára, a többi szerint a NATO terjeszkedés robbantotta ki, meg Ukrajna náci politikája stb



Mivel benne vagyok a Kárpátaljai sárkányellátóban, ott megmondják a kárpátaljai magyarok, hogy az anyaországi magyar ismerőseikkel már alig beszélnek, mert fullra az orosz narratívát adják elő, meg megkérdezték tőlük, hogy a biolabor üzemet miért védik még? Wtf??? Meg azt megkérdezte az egyik beregszászi magyar katonától, a debreceni ismerőse, miért kussolt amikor 8 évig népírtás zajlott a Donbaszi kisebbség ellen stb....

Agyhalál, agyhalál ami idehaza lett.


A fideszesek voltak a leghangosabbak 2008as Grúzia leigázásakor, ők voltak a leghangosabbak akik elítélték az agressziót.

[link]


[link]


Gyulai fidelitasz honlapja 2008ból.


Komolyan mondom, megnéztem akkor a fideszes oldalakat fullra bevédték az orosz inváziót, meg egyből az usa, meg a nato a hibás, szegény oroszok csak békét akarnak. Fullra megafonosok is, pesti srácok, origo, mandiner stb....

Relavizálás, elbagetizálás, oroszok mentegetése stb.


Fura volt, még a gulágra hurcoltak bizottságának elnöke Menczer Erzsébet, aki egyébként fideszes ex ogy képviselő tolta az orosz álhíreket.

[link]


Kicsit hosszú lett, de Bencsik ki is mondta minden jóérzésű magyar az oroszoknak drukkol.

máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!