Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kell hülyének lenni...

Mennyire kell hülyének lenni ahhoz hogy valaki még mindig elhigyje hogy a Mi Hazánk összejátszik a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan gyanusítják meg ezzel a Mi Hazánkat, de bizonyítékot még senki nem tudott mutatni, ellenben épp most bukott le Orbán hogy Ungár Péter testvérének a villájában nyaralt, miközben a Mi Hazánk szinte minden héten beleköp a NER levesébe (végrehajtó maffia lebuktatása, fúrt kutak ügye, napelemes változtatás visszavonása)

Akkor ki játszik össze kivel?



2023. szept. 8. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:

Sikerült jól kiforgatni :D

attól hogy egyetértenek bizonyos kérdésekben mivel 2 jobboldali pártról van szó (illetve egy valódi szélsőjobboldali és egy álnemzeti álkeresztény áljobboldali populista maffiaszervezet) így nem meglepő hogy egyetértenek pl a migrációval vagy az abortusszal vagy a melegjogokkal kapcsolatban (amiből persze a Fidesz szinte semmit nem tart be, csak kommunikációs szinten)

Viszont ezt úgy is ki lehetne forgatni hogy pl a vírushelyzetnél meg sok más kérdésben is pl baloldal is együtt szavazott a Fidesszel, most akkor a baloldali pártok is mind a Fidesz fiókpártjai? :D ez sokmindent megmagyarázna a baloldal gyenge szereplésével kapcsolatban, mert a gyakorlatban csak hasznos idiótaként funkcionálnak a Fidesz számára.

2023. szept. 8. 14:34
 32/75 MolotovPunk ***** válasza:
84%
Én sosem tartottam a mihasznákat komolyan vehető ellenzéki pártnak. Előbb szavaznék le akár még az MKKP🐕 pártra is, mint rájuk! Egyébként a Mhm is addig marad "erős" párt míg a fidesz hagyja nekik.
2023. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
23%

30

A több tucat esetből ennyire futotta?:D

aki nem értelmi fogyatékos az meg emlékszik ezekre!


Parancsolj, a teljesség igénye enélkül!

: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt 5 perc alatt dobtam össze..

És kedves kis adalék, ugyan ki az aki inkább kivonult, és ezzel a fideszt támogatta, mikor a végrehajtók megreformálásásról volt szavazás Toroczkai kezdeményezés miatt? [link]


Biztos a Mi Hazánk ott az aki a fidesz szekerét tolja?

Nem azok akik miatt a sokadik 2/3 ad jött össze? :D

2023. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
20%

"27: melyik Mi Hazánkos állításra nem tudtál még bizonyítékot találni? :D segítek ha elakadtál, tudom hogy nem egyszerű a mai világban tájékozódni 🤣"


🤣🤣🤣🤣🤣 ÁHÁHÁHÁHÁHÁH k#rva vicces volt a nevető emoji is jelzi mennyira ÁÁHÁHÁHÁH. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


El is felejtettem, hogy az oldal amivel aktuálisan szimpatizálsz annak minden bizonyítéka megkérdőjelezhetetlen és beton biztos (még ha az "lapos a Föld" szintű méretes f#szság is).


Legnagyobb konteó párt a Mi KisFalunk Mozgalom. Mire keressek rá amúgy, "disznófejű nagyurak bizonyíték újvilágrend"? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2023. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:
Vagy pl kezdheted azzal hogy CBDC (készpénz kivezetésének a terve), social credit score system, Agenda 2030, World Economic Forum, Rothschild, Rockefeller családok befolyása a bankokra és a médiára, Federal Reserve (globális pénzügyi válság szándékos generálása egy maroknyi senki által meg nem választott embercsoport által) Bilderberg találkozók, szabadkőművesek, Blackrock céghálózat, 15 minute cities, climate lockdowns, stb stb persze csak ha nem okoz gondot az angol 😉 de magyarul is rengeteg hasznos anyagot találsz róla, nem csak Toroczkai foglalkozik ezekkel a témákkal. Ő csak elmagyarázza közérthetően hogy még a magadfajta fogalmatlan birka is össze tudja rakni :D nem véletlenül van már 200+ezer feliratozója 😉
2023. szept. 8. 16:00
 36/75 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, megérkeztünk... Az ilyen viták vége valahogy mindig a great reset, meg a rótsildek.
2023. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:
Szólj ha elakadsz, tudom hogy nem könnyű témák :D nem mindenkinek van meg hozzá a kellő kapacitás, főleg a balosok körében 🤣
2023. szept. 8. 16:10
 38/75 A kérdező kommentje:
De persze ha bármelyik állítást cáfolni tudod érvekkel és bizonyítékokkal azt is szívesen várom (nem lesz ilyen :D)
2023. szept. 8. 16:12
 39/75 anonim ***** válasza:
72%

"Ő csak elmagyarázza közérthetően hogy még a magadfajta fogalmatlan birka is össze tudja rakni :D nem véletlenül van már 200+ezer feliratozója 😉"


Látom te is rongyosra nézted őket a nagy angoloddal, csak ha hirtelen elkéne magyaráznod hogy mivel foglalkozik pl. egy BlackRock és nem a fogalmatlan birka Toroczkai Lackó módján, akkor hirtelen k#rva nagy lenne a baj. 😉😉😉😉😉


Az ilyen gyíkemberes Bill Gates, Zuckerberg titokban robot, hawaii tűz titkos kísérleti fegyver vót konteók engem angolul se érdekelnek, de kösz tesám. Eleve, ez a " persze csak ha nem okoz gondot az angol 😉"... Szerintem a középszinten angoltudás csak nálatok számít 2023-ban teljesítménynek.

2023. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:

El tudnám magyarázni csak itt felesleges energiapazarlás lenne ha úgyis csak a saját ostobaságodat hajtogatod 🤣

Ki lehet mindent forgatni, megpróbálni nevetségessé tenni bármilyen értelmes vitát azzal hogy a szélsőséges eseteket emeled ki (gyíkember, laposföld) de ez egy tipikus érvelési hiba, amivel csak a saját műveletlenségedet bizonyítod, mi meg jókat nevetünk 🤣

Majd rájössz ha eljön az idő hogy igazunk volt mindenben te meg csak lesni fogsz hogy mi történik körülötted, akkor majd jól jönnek a konteós ismerősök :D (Bár az is elég szürreális volt amilyen mértékben tűrtétek a lezárásokat és az oltásdiktarúrát)

még van időd felkészülni, sok sikert 😉

2023. szept. 8. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!