Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kell hülyének lenni...

Mennyire kell hülyének lenni ahhoz hogy valaki még mindig elhigyje hogy a Mi Hazánk összejátszik a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan gyanusítják meg ezzel a Mi Hazánkat, de bizonyítékot még senki nem tudott mutatni, ellenben épp most bukott le Orbán hogy Ungár Péter testvérének a villájában nyaralt, miközben a Mi Hazánk szinte minden héten beleköp a NER levesébe (végrehajtó maffia lebuktatása, fúrt kutak ügye, napelemes változtatás visszavonása)

Akkor ki játszik össze kivel?



2023. szept. 8. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
66%

"El tudnám magyarázni csak itt felesleges energiapazarlás lenne ha úgyis csak a saját ostobaságodat hajtogatod 🤣


de ez egy tipikus érvelési hiba, amivel csak a saját műveletlenségedet bizonyítod, mi meg jókat nevetünk 🤣"


Tudom, tudom... Már ismerem a jobber "érvelés" kezdő szettet. "Terelés, személyeskedés, érvelési hiba, szalmabáb érvelés" és a többi. 🤣


"Majd rájössz ha eljön az idő hogy igazunk volt mindenben te meg csak lesni fogsz hogy mi történik körülötted, akkor majd jól jönnek a konteós ismerősök :D"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Alig várom, komolyan. :D K#baszott jó lesz ilyen képmutató, buta gyökerek között ülni, akik állandóan sírnak a szólásszabadságukért, csak éppen korlátoznák a melegeket, az abortuszt, meg konkrétan mindent is ami nekik nem tetszik. XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kész paradicsom. Ezért nem tudom eleve milyen értelmes vitáról beszélsz.


"megpróbálni nevetségessé tenni bármilyen értelmes vitát azzal hogy a szélsőséges eseteket emeled ki"


Erről meg akkor konzultálj a kopasz ria ria hungária osztag többi tagjával is, mert évek óta a drag queen-ekkel tudtok csak érvelni az LMBTQ ellen is pl. Sőt, az egész narratívátok alapja a félelemkeltés. Remélem érzed az iróniát. :D

2023. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:

"csak" drag queenekkel tudunk érvelni? Miért az nem elég hogy női ruhába öltözött degenerált szőrös férfiak olvasnak meséket az anális szexről 5 éves gyerekeknek? 🤣 A legtöbb normális érzésű embernek ez bőven elég, de végülis ehhez is joguk van a melegeknek és ezzel semmi gond nincs 🤡 véletlenül se kéne megakadályozni hogy a globális meleglobbi hatására legálissá vagy elfogadottá váljon a pedofília.

maradjunk abban hogy a melegek önmagukat korlátozzák azzal hogy nem tudnak szaporodni. Konkrétan mindenki lesz@rja hogy mit csinálnak egymással 4 fal között, senki nem korlátozza őket semmiben, legalább 20 éve teljesen elfogadott egész Európában hogy vannak melegek, de mégse tudnak leállni a gyomorforgató propagandával. Akkor szerinted ezt szó nélkül kéne tűrnünk? 😀 Egyértelmű hogy az ellenállás a természetes reakció minden épeszű emberben az aberráltsággal szemben. Az abortusz meg akárhogy néztük gyilkosság szóval még csak vitatkozni se érdemes rajta, egyszerűen be kell tiltani és megtanulni kotont húzni az érintetteknek vagy vállalni a következményeket.

A ti narratívátok alapja meg az elfogadás és az együttérzés (kivéve ha jobbosokról, férfiakról, fehérekről vagy oltatlanokról van szó), amivel bármilyen degenerált viselkedést normalizálni próbáltok :D Nem fogjuk hagyni.

2023. szept. 8. 19:20
 43/75 A kérdező kommentje:

Breaking news:

[link]

2023. szept. 8. 19:25
 44/75 anonim ***** válasza:
71%

""csak" drag queenekkel tudunk érvelni? Miért az nem elég hogy női ruhába öltözött degenerált szőrös férfiak olvasnak meséket az anális szexről 5 éves gyerekeknek? 🤣"


...szélsőséges eseteket emeled ki (gyíkember, laposföld) de ez egy tipikus érvelési hiba, amivel csak a saját műveletlenségedet bizonyítod, mi meg jókat nevetünk 🤣... Erre akkor így ennyit. 🤣🤣🤣🤣🤣 Gondolom rendszeresen összemosni az LMBTQ-t a pedofíliával a ti szemetekben nem nevetséges. Van is erre egy baromi jó stílusos keresztény frázis, hogy is szól? Bort iszol és vizet prédikálsz? 🤣 Nagyjából egy szinten vagytok azokkal a szélsőséges, festett hajú & pocakos feministákkal, akik óriás p#nának öltözve mutogatják a a "Kill All Men" táblákat. Szintén ilyen stílusos vitathatatlan érveléssel, hogy a "nők elleni erőszakot 98%-ban férfiak követik el", vagy hogy "a háborúkat 100%-ban férfiak robbantják ki". Elméletben ezekkel sem lehet vitatkozni, de mégis egy lelkiekben egészséges ember így rázza a fejét, hogy "mi a f#sz". Na, nekem meg szerintem mindenkinek 30 alatt és 80 IQ pont felett nagyjából ez a Mi Hazánk Experience. Csak a ti áldozatszerepetek valahol ott van, hogy "brühühüh, elnyomnak minket fehér keresztény heterókat", ami megint csak, mi a f#sz. 🤣 Teljesen elfogadott a melegség meg nyilván akkor lesz, ha kialakul a teljes jogegyenlőség, ezt annyira nem bonyolult felfogni szerintem. Például ha jogilag is összekötik az életüket, akkor részesülhetnek ugyanabban, mint egy heteró pár.


"Az abortusz meg akárhogy néztük gyilkosság szóval még csak vitatkozni se érdemes rajta, egyszerűen be kell tiltani és megtanulni kotont húzni az érintetteknek vagy vállalni a következményeket."


Ember, ez sokkal autentikusabb lenne, ha nem vernétek sírva az asztalt taknyos orral ugyanakkor, mert egy !világjárvány! közepén lezárások vannak. XDDDD Egyik oldalon megy itt konteós szájhabzás hogy oltásdiktatúra, "nekem aztán ne mondja senki, hogy maradjak otthon mert jogaim vannak a k#rva anyátok"... DE ti persze megmondhatjátok egy nőnek, hogy mit tehet és mit nem a saját testével, ráadásul egy olyan kérdésben, aminél szinte nincs is intimebb vagy magánabb dolog az életben. 🤣 Egyszerűen nevetséges, nem is értem hogy ez a kettő egy tudaton belül hogy fér meg.

2023. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
67%

44 "Egyszerűen nevetséges, nem is értem hogy ez a kettő egy tudaton belül hogy fér meg."

Ne feledd, hogy a mihasznákat nem az eszükért szeretik - már ha van olyan aki szereti őket!

2023. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
65%

Én megfordítanám a kérdező kérdését, sokkal egyszerűbb és adekvátabb válaszok érkezhetnének erre:

"Mennyire kell hülyének lenni ahhoz hogy valaki még mindig elhigyje hogy a Mi Hazánk NEM összejátszik a Fidesszel?"

2023. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
78%
Az én válaszom erre a fordított kérdésre, hogy nagyon de nagyon hülyének és tájékozatlannak kell lenni ehhez...
2023. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
23%

A fidesz egy pénznyelő hintapolitikás cigánypárt, a libsik meg kb minden ami rossz, magyargyűlölők, buz*k, Usa-talpnyalók, multibarát globalisták.

A mi hazánk az egyetlen hazafias párt.

Aki még Ukrajnát támogatja az trianoni támogatja, és a kissebségieket elnyomó ellenségeinket.

2023. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
0%

"Multibarát globalisták", miért beszéltek úgy a globalizmusról mintha az egy ilyen opció lenne a sok közül és nem az egyetlen lehetőség?


Toroczkai László is a hatalmába kerülése második napján már titkos kis "globalista" lenne, természetesen a MAGYAR emberek érdekében. Onnan tudnád hogy így van, hogy még lenne alattunk ország és nem halnánk éhen a héten.

2023. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
21%
Oké, nem halnánk éhen, mert önálló nemzetgazdaságot hoznánk létre ezenfelül lennének más országokkal megállapodásaink, de nem úgy táncolnánk ahogy a NATO, és az EU ugazja, nem engednénk 100%os szabadságot a Zuckenberg féléknek.
2023. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!