Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi fog most...

Szerintetek mi fog most történni a Metropolitan Egyetemen?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 12:12
A kérdező szavazást indított:
A káderek meghátrálnak, visszahívják a kirúgott tanárokat.
A kérdéses szakok "egyéb okokból" mégsem indulnak, a hallgatók így jártak.
Találnak más oktatókat, pl. médiatudomány szak helyett nemzetikeresztény népnemzetiségi ismeretek szak indulhat, Bayer Zsolt vezetésével.
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
4%

Ez egy magánegyetem, aki a tulajdonos az dönt róla, hogy kik és mit tanítanak.


Nem tudom, hogy hány oktatójuk lehet de azért így tippre 10-nél lényegesen több, szóval ha elkötelezettek a változtatás mellett akkor nem fogják azokat visszahívni akiket ők rúgtak ki csak azért mert másik 10 tanár is felmondott.


Eleve ha ez egy politikai tisztogatás, mint ahogy ezt egyesek be akarják állítani akkor még örülhetnek is annak, hogy önként léptek le azok akik az új irányt nem tartják jónak.

2023. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Hívnak 10 nímandot a megafontól és majd tanítanak ők.


Mondjuk azt nem tudom, hogyan nevezhetik egyetemnek azt, ahol bárki, minden tudományos fokozat nélkül taníthat.

Én ezt gittegyletnek hívnám, nem egyetemnek.


Régen az újságírók bölcsészkaron szoktak diplomát szerezni, utána kezdtek újságba írni.

Persze akkor is voltak, akik csak Pártfőiskolát végeztek, ami mindenre alkalmassá tette őket :D. Kb. most is itt tartunk, ez a magánegyetem is ennyit fog érni.

2023. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Egyetemre tanárt találni nem nehéz, könnyen pótolják őket. Lásd SZFE. Ott is szépen lenyugodtak a kedélyek, folyik az oktatás.
2023. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!