Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha ennyire utálját...

Fideszesek! Ha ennyire utáljátok az ukránokat és szeretnétek részt venni Ukrajna nácitalanításában, akkor miért nem csatlakoztok a Szent István Légiójába?

Figyelt kérdés
Itt nagy a szátok, de Bakhmht alatt az Azov agyonverne titeket.

2023. szept. 12. 17:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
ezt elvégzi Putyin, én nézem a karosszékből, de ha ilyen ideges vagy, miért nem mész te a frontra?
2023. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Az Azov nehezen az már megszűnt.

Egyébként ki szeretne részt venni a háborúban? Én nem hallottám még ilyesmit

2023. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Mi Fideszesek békét akarunk! Olyan békét, ahol Putyin elfoglalja Ukrajnát, és talán pár év múlva Magyarországot is. És akkor békében együtt harcolunk Brüsszel, Soros, Gyurcsány, multik, az egyetemisták, a kerékpárosok, a tanárok, melegek, a saját gondolatot formálók és a kormánykritikusok ellen. Hajrá Magyarország!
2023. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kettes, az Azov él és virul, Bakhmuttól délre csinálnak kutyakaját és trágyát az oroszokból.
2023. szept. 12. 17:50
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, nem utálom az ukránokat és pont azt mondjuk már másfél éve, hogy semmiféle háborúban, harcban nem akarunk mi sem részt venni és azt se akarjuk, hogy az ukránoknak kelljen. Mi olyan bonyolult abban, hogy békét akarunk és nem háborút, hogy nem sikerül megértened?
2023. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%

#3 Akkor vagy te fideszes amikor én vagyok az angol király.

Hülye vagy te, nem fideszes. Mélységesen sötét és hülye.

2023. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha békét akarsz, akkor szólj a Putykó gazdádnak hogy vonuljon ki Ukrajnából.
2023. szept. 12. 17:55
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
7: Ukrajnában nincsenek orosz csapatok, csak az Ukrajnától elszakadt tartományokat védik az ukrán támadásoktól.
2023. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
6: Részben igazad van. Hülye vagyok ÉS fideszes. Ez a kettő sosem zárta ki egymást, sőt!
2023. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

"Ukrajnában nincsenek orosz csapatok, csak az Ukrajnától elszakadt tartományokat védik az ukrán támadásoktól."


:)))))))))))))) Ez igen!


Ha elveszem a pénztárcád, akkor nem tolvaj vagyok, hanem a tőled elszakadt pénzedet védem?

2023. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!