Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az LMBTQ-s könyvmizéria...

Ez az LMBTQ-s könyvmizéria csak arra megy ki, hogy minél több gyereket eltiltsanak minél több könyvtől, hogy ezáltal is rontsák a gyermekek kíváncsiságát, szűkítsék a lehetőségeiket a világ megismerésére?

Figyelt kérdés

Az Alexandrában már kizárólag az ifjúsági részre engedik be a fiatalokat, egy 17 éves pl. nem hogy nem lapozhat bele egy Móricz Zsigmond vagy egy Krúdy Gyula kötetbe, de még csak be sem engedik őket a nem ifjúsági részlegekbe.

[link]

[link]



2023. szept. 13. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, a gyermekek informálódásának csökkentése a cél
Nem, Móricz Zsigmond keményen LMBTQ tartalmú dolgokat írt, és a szakácskönyvek is tele vannak LMBTQ-tartalommal, jogos a fiatalok elől elzárni ezeket
22 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Minden cirkusz arra jó, hogy eltereli a figyelmet a disznóságokról.
2023. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%

Hát senki sem érti, hogy megmenteni akarják azokat az összesnél összesebb gyerekeket, mindenestül?

[link]

2023. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a gyereket eltiltják valamitől, csak kíváncsibb lesz, és aztán elolvassa, szóval lehet, ezzel kap majd egy nagy lökést a magyar irodalom olvasása.
2023. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem életében nem volt gyerek az, aki azt hiszi, hogy tiltással el tud érni bármit is a gyereknél.
2023. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére a nermédia hagyományos értékeket közvetítő Kőgazdag fiatalok c. műsora majd tanítani fogja őket a könyvek helyett.
2023. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Elmebetegek.


)Amúgy nem arról volt szó, hogy az Alexandrát jó pár éve épp a fidesz csinálta ki? Debrecenben évek óta üresen áll az egykori hatalmas könyvesboltja.)

2023. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a vicces, hogy a neten bárki rendelhet, megnézhet, elolvashat bármilyen könyvet. Szóval aki akar, az úgyis megtalálja, és eléri amit keres.
2023. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki találkozott gyerekkel, különösen kamasszal, az tudja, hogy ez pont az ellenkezőjét fogja eredményezni. Ha nekem 14 éves koromban azt mondja a kormány, hogy nem olvashatod x könyvet, akkor kitalálod melyik könyvet olvasom el legközelebb?
2023. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez a legjobb reklám. A Meseország mindenkié című könyvről addig nem is hallottam, hogy létezik, amíg be nem darálták.

Ismerős gyereke most kezdte a nem egyházi (!) középiskolát, de mindennap 45 perces áhítattal kezdik a napot, hittanra meg van egy hetük Bibliát beszerezni. Tőlem kért segítséget, mert én több könyves boltot ismerek, de a mégis milyen kiadás, azon túl, hogy katolikus, vagy valami támpont, mert elég sok fajta van, nem tudta megmondani. (teszem hozzá, hogy családban a gyerek nyolc éven keresztül volt hittanos, és nem kértek tőlük saját Bibliát, amikor olyasmi került szóba, a tanár vitt be, és együtt olvasták). Kiderült, hogy nagyon jó árban az iskolakönyvtárban megvásárolható, és hát az mégis csak szép emlék lesz, hogy saját Biblia. Ezt a település könyvtárosa mondta, akinek megtaláltuk a neten a számát, hogy segítsen egy kicsit, mert tájékozatlanok vagyunk, de biztos van, aki nem tudta/akarta megvenni a Bibliát, mégis milyet szoktak kölcsönözni?

2023. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Annakidején az egyik tanárunk azt mondta, ne olvassuk el a Zabhegyezőt. Többen olvastuk el így, mintha kötelező lett volna :)
2023. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!