Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólna Vitéz Nagybányai...

Passzivista kérdése:

Mit szólna Vitéz Nagybányai Horthy Miklos, ha visszamennék az időben mondjuk 1942-be és megmutatnám neki milyen elnöke lesz Magyarországnak a jövőben?

Figyelt kérdés

Novák Katalin, a háziasszony


„A bevásárlást igyekszem diszkréten intézni, de néha valóban nehéz észrevétlennek maradni. Mostanra hozzászoktam, hogy megismernek az emberek, kedvesen köszönnek, majd mindenki vásárol tovább. Néha megszólítanak, készül néhány fénykép. Csodálkoznak, hogy én is járok boltba. Ilyenkor megkérdezem: mit gondolnak, nálunk miből lesz vacsora? Köztársasági elnök vagyok, de közben anya, feleség és háziasszony is.”


Nagyot esett a színvonal Horthyhoz képest. Kell ez nekünk?



2023. szept. 14. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Az teljesen mindegy, hogy kell-e ez nekünk, a kérdés az, hogy a kell-e ez a nagy embernek.


Egyébként, ha igaz, hogy magánemberként vásárol és nem kíséri oda egy csomó testőr, és egy stáb, akkor még szimpatikus is nekem. De azt gyanítom, hogy ez nem igaz.

2023. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Az színvonalesés, hogy bevásárolni jár, és nem szolgák intézik? Nofene. Azért ennyire ne éljünk már a középkorban.
2023. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Ennél értelmetlenebb kérdés sem sok volt mostanában, pedig erős a mezőny.
2023. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
(Dr) Schmidt Pál több fokozattal rosszabb volt.
2023. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy háziasszony áll az ország élén! Le is cserélhet ének a turult egy mosogatószivacsra olyan alacsonyra süllyedtünk
2023. szept. 14. 10:37
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

#5

Szerinted van ez így.

Ha nő kerül felelős pozícióba, ez mindig így van. De - szerintem - ez egyáltalán nem baj, sőt ...


Annak, hogy ilyen alacsonyra süllyedtünk, nem a köztársasági elnök az oka, hanem az aki odatette őt.

2023. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Horthy teljesen más volt, mint a fideszes Louis Vuitton-os, helikopterrel lagziba járós újburzsoázia. Egy régi vágású, erősen vallásos, nemesi származású katonatiszt volt. Nem hogy nem volt semmilyen "én is ugyanolyan kisember vagyok, mint te" ámítás. És mondani se kell, hogy Győzikével meg hasonló emberekkel szóba se állt volna.
2023. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kroms ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit bármelyik komolyabb német történelmi személyiség mondana, ha meglátná a mai "Német"országot.
2023. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Ez a kérdés kiválóan megmutatja a Horthy-rajongók szellemi szintjét. Mi mást lehetne várni azoktól, akik istítenek egy ilyen mocskot? Hozzáteszem, hogy Mikikével már a maga idejében is csak olyan alakok szimpatizáltak, mint Győzike. Esetleg fehérebbek voltak, okosabbak semmiképpen se.
2023. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Felpofozná és elzavarná kukoricát morzsolni.
2023. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!