Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért épitenek megint felhőkar...

Miért épitenek megint felhőkarcolót budapestre?

Figyelt kérdés

[link]

budapest tündöklik jólétben élnek de közben infláció van az emberek próbálnak hónapról hónapra megélni, de Budapesten is van válság? Vagy ott fényűző életet éltek?

Mikor fognak a vidékiek felmenni a fővárosban és mondják majd azt hogy mi lesz az én otthonommal?



2023. szept. 16. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
IGaz, állítsanak le minden beruházást, építkezést, fejlesztést, és adják oda az embereknek!!!!
2023. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert M. Lölö akar venni egy helikoptert is a teknője tetejére!
2023. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Budapesten is van válság. Az átlagembereknek, a kisvállalkozásoknak, stb.

A felhőkarcolót nem a budapestiek építik, hanem a gázszerelő és sleppje.

2023. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van hely felcsúton ha már világvárost akarnak
2023. szept. 16. 20:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg amúgy egy tök felesleges beruházás először tegyék rendbe az alapvető dolgokat mint pl az oktatás. Azután épithetik a felhőkarcolókat engem ez ami a legjobban zavar, nyomorban az ország de attól még a XII kerületet alakitsuk át egy partmenti manhattanné , irodaházakkal meg a mol felhőkarcolójával mert mintha olyan jól megy az országsorsa
2023. szept. 16. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Vitaindításra nem ez a megfelelő fórum. Szerintem kaptál választ az álkérdésedre bőven. Szívesen!
2023. szept. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyen elfoglaltsága a katasztrófa védelmiseknek, tűzoltóknak, mentőknek és rendőröknek az első komolyabb földrengéskor.
2023. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezeletlen gigantománia mellékhatása.
2023. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
6. vagyok megint. Inkább válaszolok. Nem a város építene felhőkarcolókat, szerintem csak közutakat, hidakat, ilyesmit építtethetne, hanem egyes cégek a "saját" pénzükből. Tehát nem "Kari Geri" szórja a pénzt ahelyett, hogy inkább lélegeztetőgépeket venne. Ja, az már volt...
2023. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!