Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy Orbán Viktor...

Lehet, hogy Orbán Viktor valójában a korrupció ellen van, de ha nem engedné kopni az embereket nem is dolgoznának?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen elméletem. Miszerint Orbán Viktor valóban gyűlöli a korrupciót és nem akarja engedni a pártban. Ő maga nem is lop. Viszont az emberei, akiknek végre kell hajtani a feladatokat nem dolgoznak a haza érdekében, ha nem lophatnak. Olvasd végig érdekes!


Matolcsi György a legnagyobb Fideszes volt. Pár éve még az eurót sem akarta bevezetni, mondván megszűnne addigra. Még Varga Mihálynak kellett megvédenie szegény eurót. Aztán valamikor tavaly Matolcsi követelzőzni kezdett, hogy Jegybank elnök akar maradni életfogytiglan. Erre Orbán Viktor érthetően nemet mondott. Majd másnapra olyan fidesz ellenes lett, hogy azóta is minden nyilatkozatában Orbán ellen beszél.


*


Egy másik eset Németh Szilárd esetében, aki annyira Orbán barát volt, hogy még az ételeket is leutánozta a FB posztjain. Minden Szavában ízig vérig Orbán mellett beszélt, itta a szavait. Aztán elküldték a köztévéből és mit olvasok hó elején ? Felszólalt Orbán idézetei ellen, amiket egy iskolai évnyitóijára festettek. Korábban itta Orbán szavait, mindenben utánozta, kedveskedett amiben csak tudott. Majd amikor a köztévés jóül fizető állásából kikerült már Orbánt köpködi. [link]


*


Sok ilyen példát tudnék írni. Az elméletem az, hogy maga Orbán Viktor valóban utálja a korrupciót. Ő maga nem is lop. Viszont a környezete, az emberei kikövetelik maguknak a zsíros állásokat, közbeszerzéseket. Ha Orbán nem elégíti ki ezen igényüket ellenszegülnek és nem hajtják végre a haza érdekében megkívánt feladataikat. Egyszerűen ilyen pénzéhesek az emberek.



2023. szept. 17. 15:01
A kérdező szavazást indított:
igen
lehet
nem
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért Brüsszelezik, mert irányítani akarja az embereket.
2023. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes elmélet.


Viszont nekem nem kerek a történet.

1) Lehet, hogy Matolcsy és Németh Szilárd független Orbán Viktortól. De a gyerekkori barátja, Mészáros Lőrinc, vagy a veje, Tiborcz István?

2) Tényleg, Mészáros Lőrinc esetén mit jelent az, hogy "teszi a dolgát"? Egy jó szakember, akit meg kellett vásárolni? Egy nagy innovátor, akinek az ötletei megvalósításához csak a tőke hiányzott, és most önerőből versenyképes magyar cégek lepik el a hazai és európai piacot? Ezek költői kérdések voltak értelemszerűen!

3) Németh Szilárd nem köpködte Orbánt. Itt számomra külsősként inkább úgy tűnik, hogy egy túlbuzgó csinovnyik kitűzte a csepeli iskolában az Orbán-idézeteket. Majd amikor ez országos hír lett, a Fideszben úgy vélekedtek, hogy ez felesleges túlbuzgóság volt valaki részéről és számukra kicsit kínos is. Ezután Németh Szilárd a csepeli Fidesz ismert arcaként kiírta Facebookra, hogy nem kell politika az iskolában.

2023. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Amikor nemrég azt nyilatkozta hogy nem hisz a tündérmesékben, azzal azt mondta hogy már mindenkiről előre eldöntötte hogy egy féreg.
2023. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg így lenne, mi különböztetné meg vityát a többi tolvajtól? :)


Ő válogatta össze őket, ő engedi hogy lopjanak, és még így sem ér egy rakás szart se a "munkájuk".


Képzeld el hogy odamegyek a házadhoz egy csapat munkással, mondván hogy fuh milyen jól felújítok neked mindent, erre pedig 1, az összes munkás aki nekem dolgozik minden mozdíthatót ellop tőled, de még a szomszédaidtól is, 2, rommá veri a házadad 3, úgy megutáltat téged a szomszédaiddal hogy leköpnek amikor meglátnak.

De oh! Én nem csináltam semmit, csak hagytam, hiszen ha nem hagyom, akkor elszegődnek mellőlem!


Ha vitya lop, az valamilyen szinten érthető számomra; vannak kapzsi pénzéhes élősködők.

Viszont ha elnökként csak megtűri, hogy a kormánya lop, miközben lehazudja az égről a csillagokat az embereknek, akkor azt nem is tudom hova tenni emberileg😅

2023. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Van benne igazság.
2023. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd már meg Orbán családját! Hogy éltek 15 éve és hogy élnek most! Aztán gondold át újra hogy Orbán valóban csak egy áldozat-e?!
2023. szept. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak váltsátok le a Fideszt, de utána ne panaszkodjatok, ha az ovis Pistikétek helyett Julcsika jön haza, vsgyha tele leszünk migránsokkal. Vagy a pedofilok szabadon, következmények nélkűl molesztálják majd kiskorú gyerekeiteket. És azt a szót sem szabad majd kimondani, hogy pedofil, mert akkor csúnya, kirekesztő nácinak fognak bélyegezni. Helyette azt lehet majd mondani, hogy kiskorúakhoz vonzódó személyek. Legálissá teszik majd ezt a tevékenységüket.
2023. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


"pedofilok szabadon, következmények nélkűl molesztálják majd kiskorú gyerekeiteket."


Ez a mondatod rosszul öregedett. :D

márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!