Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan nagy az elégedetlensé...

Ha olyan nagy az elégedetlenség a kormánnyal kapcsolatban, akkor miért kap kétharmadot a szavazásnál?

Figyelt kérdés
A különböző internetes fórumokon, de még az utcákon, munkahelyen is, arról beszélnek az emberek, hogy mennyire nem jó irányba haladunk, így az infláció, úgy az Uniós pénzek elvesztése, és mégis mindig kétharmaddal nyer a Fidesz. Miért? Mi ennek az oka?

2023. szept. 11. 09:09
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
66%
Valsztasi torveny battya, valasztasi torveny!!
2023. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Én nem a Fideszre voksoltam legutóbb sem, és senki nem fenyegetett azzal, hogy elvesztem a munkahelyemet, vagy bármi bántódásom ér emiatt. Erre is fogták már ellenzéki oldalon pedig a vereséget
2023. szept. 11. 09:13
 3/57 A kérdező kommentje:
Nyilván nem hangsúlyozom úton-útfélen, hogy kire szavaztam, a munkehelyemen főleg nem. De senki meg sem kérdezte ott ezt.
2023. szept. 11. 09:14
 4/57 anonim ***** válasza:
83%
Aki panaszkodik azoknak a fele attól még gond nélkül leszavaz a Fideszre. Ennyi.
2023. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
66%

Mély vidéken sajnos más a helyzet. Ott bizony ha nem a fideszre voksolsz könnyen munkanélküli lehetsz, vagy nem kaphatsz segélyt, kiesel a közmunka-programból.

Elég egy fénykép a szavazócetlidről amivel ellenőrizhetik.

2023. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
30%
Hitlerre is leszavaztak a németek.
2023. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
89%

Éjszakáról-éjaszakára való választási törvény átrajzolásával

A diktatúrákat idéző pártfinanszirozási rendszer miatt

Az ÁSZ gyakorlatilag pártszolgálat lett

A média/megafon helyzete miatt

És mert leginkább a teljes politikai palettát megvette.

2023. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
59%

"Ha olyan nagy az elégedetlenség a kormánnyal kapcsolatban, akkor miért kap kétharmadot a szavazásnál?"

Ha a gyereked a suliban a dolgozatra egyest kap, de neked azt mondja, hogy ötöst kapott, akkor te leszidod? Nyilván nem, megdícséred, mert nincs tudásod arról, hogy valamit rosszul csinált.

Azért kap a fidesz 2/3-ot, mert a fideszes média azt mondja, hogy Németországban évente 2-szer mindenki megfagy és ahhoz képest mi meg milyen jól élünk.


Ha az emberek a fideszre az alapján szavaznak, amit a fidesz állít magáról, illetve az ellenzékről, nem pedig a valóság alapján.


"A különböző internetes fórumokon, de még az utcákon, munkahelyen is, arról beszélnek az emberek, hogy mennyire nem jó irányba haladunk"

Nem jó helyeken jársz, a fideszesek nem olyan helyeken fordulnak meg, mint munkahely, hanem olyan helyeken, mint közmunka program. :)


"elvesztem a munkahelyemet, vagy bármi bántódásom ér emiatt. Erre is fogták már ellenzéki oldalon pedig a vereséget"

De, vidéken egyébként ez van. Amikor 10 falunként 1 munkahely van, akkor bizony vigyázni fogsz arra, hogy az a munkahelyed meg legyen, mert nincs pénzed költözni.

Én is ismerek olyat, akivel hasonló eset történt. Szóval még ha nem is mind a 2.5 millió szavaz így, de egy 1 millió reális.

2023. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
23%

#5

Persze, mert honnan szerezne bárki fényképet egy konkrét személy szavazócetlijéről? :D

2023. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
27%
Nincs komolyan vehető ellenfél, ilyen egyszerű az oka.
2023. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!