Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok tényleg nem hazájukn...

A balosok tényleg nem hazájuknak érzik Magyarországot, hanem csak lakóhelyüknek?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy nekik nem fontos a magyar nyelv és kultúra. Simán boldogabbak lennének, ha minden angolul lenne, nem lennének nemzeti keretek, csak a fogyasztói társadalomra épülne még inkább minden. Amúgyis csak rinyálnak, hogy itt minden sz.r és hogy alig várják lelépjenek máshova. Ha ennyit jelent nekik a nemzethez való tartozás, akkor tényleg csak az anyagiasságra építik az életüket és nem érzik hazájuknak Magyarorszégot.

2023. szept. 17. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Menj inkább aludni!
2023. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Tévedés, azok a fütyiszesek. Nekik az édeshaza Moszkvában van.
2023. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Tévedsz. Ugyanannyit jelent nekünk is, csak mást gondolunk. Ugyanannyira vagyok magyar, ugyanannyit jelent nekem Magyarország és ugyanannyira szeretem a hazámat, a jogaim is ugyanazok, csak szerintem más lenne a jó a nemzetnek mint szerintetek.
2023. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Én nem érzem hazának. Annyi, hogy Magyarország közigazgatási határain belül születtem, így a magyar lett az anyanyelvem is, de ennyi. Ezt sem én választottam. Érezzek emiatt valami különlegeset?

Mivel vagyok más, mint egy osztrák vagy egy román? Szerintem semmivel, ugyan olyan ember vagyok.

2023. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem a hazával van bajunk, hanem a jelenlegi kormánnyal, de az előbb utóbb változik úgy is és akkor a fickányok el is indulhatnak keletre.
2023. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintetek mennyi fizetést kap ezért a gyerek?
2023. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok balos (de ellenzéki), ugyanakkor erőszakkal elmagyarosított svábként különösebben nem vonzanak a magyar nemzeti mítoszok. A nacionalisták már a "Bűnösök vagyunk mi akár a többi nép" vagy a "török, tatár, tót, román kavarog e szívben" sorokat is blaszfémiának érzik, továbbá fogalmuk sincs, hogy ezeket a verseket ki írta. Én meg tudom, meg kortárs szerzőket is olvasok, szóval a magyarság identitásom része, de nem vagyok rá büszke. Az adottság, olyan abszurd, mintha valaki arra lenne büszke, hogy homo vagy hetero.

Azt is gondolom, hogy a gyerekeimnek nem feltétlenül itt kellene élniük.

2023. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%

Én ezen nem csodálkozom. Haza, család, házasság és még sorolhatnám a hasoló gondolatokat.

Vagy nem értik miről van szó, vagy valami furcsa képzettársításuk van amikor az ilyen szavakat hallják.

Ők nem értenek bennünket, mi nem értjük őket pedig ugyanazt a nyelvet beszéljük.

2023. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Hát... ennek a pöcrgödörnek nem sok köze van egy hazához...


Ahol a keresztény politikusok 95%-a korrupt, elveszi az emberek lakásait, vállalkozását, pénzét, jövőjét, a gyerekeik oktatását.


Ahol mindennap agymosás, uszítás és visszafejlesztés megy a középkorba.


Köszönöm ilyen hazából nem kérek.

2023. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pillanatnyilag a balosok nagyobb hazafiak, mint a fideszesek és a mihazánkosok együttvéve.
2023. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!