Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok tényleg nem hazájukn...

A balosok tényleg nem hazájuknak érzik Magyarországot, hanem csak lakóhelyüknek?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy nekik nem fontos a magyar nyelv és kultúra. Simán boldogabbak lennének, ha minden angolul lenne, nem lennének nemzeti keretek, csak a fogyasztói társadalomra épülne még inkább minden. Amúgyis csak rinyálnak, hogy itt minden sz.r és hogy alig várják lelépjenek máshova. Ha ennyit jelent nekik a nemzethez való tartozás, akkor tényleg csak az anyagiasságra építik az életüket és nem érzik hazájuknak Magyarorszégot.

2023. szept. 17. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

"Úgy veszem észre, hogy nekik nem fontos a magyar nyelv és kultúra."

Inkább ellenkezőleg, nekik fontos és a fideszesek nem. A magyar nyelv és kultúrának nem segít az, hogy még egy szar filmet rendezhet Rákai Kálmán vagy hogy felhúzzák a 200. foci stadiont. És nem lesz attól nemzeti valami, hogy elérakják, hogy "nemzeti", lsd. nemzeti dohánybolt.


Aki kicsit is hazafinak gondolja magát, az nem szavaz a fideszre vagy mihazánkra.

2023. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

>csak a fogyasztói társadalomra épülne még inkább minden.


Kérdező azt se tudja mi az a baloldal XDDDD.


ne zavarjon hogy a legtöbb balos nyíltan támogatja az olyan intézkedéseket mint pl az eu, usb-c szabályát, ami az apple-nek nagyon nem tetszik, akkor most ki is a "fogyasztói társadalom ellenes"??

2023. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

#12

Jaj, ezen ne lepődj meg. A legtöbb fideszes szerint az olyan MAGÁNcégek, mitn a facebook, az hatalmas balos propaganda gyár, miközben egy magáncég létezése nem is igazán lehet jobboldalibb.

2023. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező: tényleg minden szar,ezért több mint húsz évvel ezelőtt eljöttem onnan.

Azóta annyiban rosszabbodott a helyzet, hogy néhány éve mindenféle mondva csinált értékrendet próbálnak maguknak, egymásnak meg mindenkinek bedumálni a magyarok.

Van aki elhiszi az ilyen meg olyan hagyományőrzést meg hatalmas erkölcsi fölényt az egész világgal szemben, meg vagyok én.

Én,aki pontosan tudom, hogy mekkorák is azok az "értékek".


És egész biztosan nem vagyok egyedül a véleményemmel.

2023. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem mindegyik. De valóban, sok ilyen ember van köztük.
2023. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!