Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy Lévai...

Mit szóltok, hogy Lévai István fideszes képviselő 5 milliót ajánlott az indulásért cserébe egy MKKP-s képviselőnek?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 18. 10:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%

Micsoda vörös démon!

[link]

2023. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem vagyok meglepődve és újfent örvendek, hogy a megfelelő helyre ment a szavazatom! MKKP FTW!
2023. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Mármint hogy úgy szavazol, ahogy a Fidesz akarta? Csak mert ez jön le az egészből némi értő olvasás után. A Fidesz azt akarja, hogy induljon a MKKP jelöltje, hogy az esetleges ellenzéki összefogástól vegyenek el szavazatot, és nyerjen a Fidesz. Ennél már csak az lenne a rosszabb, ha kifejezetten a Fideszre szavaznál.
2023. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
12%

#3

Egy őszinte és fedhetetlen pártra szavaztam. Meglátásom szerint az egyetlenre. Az erkölcsi győzelem az enyém.

Nem fogok elvtelenül olyanokra szavazni, akiktől borsódzik a hátam csak azért, hogy leváltsuk V. Iktort, amire ők szemmel láthatóan nem voltak képesek és nem is lesznek. Itt az ideje egy teljesen új garnitúrának, melynek tökéletes alap az MKKP.

Az efféle szavazatokkal való matekozás/mutyizás amúgy is fideszes tempó, mint a fenti példa mutatja.

2023. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

"Nem fogok elvtelenül olyanokra szavazni, akiktől borsódzik a hátam csak azért, hogy leváltsuk V. Iktort"


Akkor viszont arra szavazol, hogy Viki maradjon továbbra is. Az ellenzéki szavazatok megosztása csak Orbánnak használ, a Kutyapárt egyedül pedig nem fog annyi szavazatot kapni, hogy választást nyerjen, így viszont a kutyák indulása csak arra jó, hogy az ellenzéki szavazatokat bomlassza.


Pontosan Viktor kezére játszanak ezzel, így van kitalálva a választási rendszer.

2023. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
4, kezdetektől figyelem Gergőéket és kimondottan szimpatikus volt az ingyensör és örökélet programjuk, de ez a story csak azt bizonyitja, hogy ebben az országban NEM LEHET MÁS A POLITIKA!
2023. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#6: Szerintem nem baj, hogy nem kizárólag viccelődnek.
2023. szept. 18. 11:28
 8/32 anonim ***** válasza:
29%
Minden párt mögött állnak vállalkozók, ezek szerint már a Kutyák mögött is.
2023. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
A komolysággal nincs bajom, a rendszerrel van és azzal, hogy akármennyire is tiszta egy párt, vagy egy politikus, ebben a rendszerben nem tud rendszerfüggetlen maradni.
2023. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
A Fidesz konkrétan leszarja az "erkölcsi győzelmedet", amikor egy hamis dilemma elé állított egy magukra szabott választási rendszerben. Soha nem lesz esélye nyerni a kétfarkúaknak, ahogy a többinek se önmagában, ezért aki különcködik, az a Fidesz hatalmon maradására szavaz. Akár örökre. Lehet neked nagy erkölcsi fölényeskedési illúziód, de valójában mást érsz el. Ismered a mondást: a pokolhoz vezető út is jószándékkal van kikövezve.
2023. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!